Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony vagyok. A...

Nagyon vékony vagyok. A koromhoz képest, hogyan tudnák felszedni pár kg-ot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves multam, nyáron már 17 leszek és 160 com magas vagyok, és csak 41 kg :( és ez nagyon zavar! Néha van étvágyam néha meg nincs! Nagyon akarok hizni egy kicsit...kérlek ha valaki tudd vmi normális tanácsot adni az irjon! :(
2009. jan. 31. 03:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem vagy annyira vékony ahogy azt te gondolod. Én 169 cm és 48 kg voltam mielőtt nem lettem beteg. Én úgy jobban éreztem magam, mint most. De persze senki sem egyforma, lehet, hogy tényleg jobban állna neked ha felszednél néhány kg-t. :) Én azt javaslom szedj multivitamint, az meg hozza az ember étvágyát. És nem mellesleg az is lehet, hogy épp a vitamin hiánytól vagy ilyen vékony. Szerintem próbáld ki!

Jó hízást!

Szia

2009. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez génfüggő, lehet hogy te is olyan vagy mint én hogy nem tudunk meghízni sehogyan sem, egy lehetőséged van: gyúrjál
2009. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló problémával küzdök. Szedj polivitaplex-et, ez egy vitamin ,amitől megnő az étvágyad (persze előtte kérd ki egy orvos tanácsát). Próbálj meg mindennap kb. 3000 kalóriát elfogyasztani. Ez lehet zsíros étel, gabonafélék, szénhidrátok.

2009. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsaitokat!!! Kedvesek vagytok!!!! :):):) De még ha valakinek van valami tanácsa azt szivesen várom!!! :)
2009. jan. 31. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
sportolj valamit,mert attól izmosodsz!
2009. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
napi néhány chips csoki és kész
2010. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!