Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet? Van olyan nap,...

Mitől lehet? Van olyan nap, hogy egy szendvics bőven sok, de néha meg egész nap megállás nélkül eszem :D (bár ez a jellemzőbb)

Figyelt kérdés
Nem sportolok, semmi ilyesmi, a napjaim ilyen téren elég egyformán telnek.
2010. dec. 29. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer nézesd meg a cukorszintedet éhgyomorra,majd terhelésre.Ha rendben,akkor a stressz is lehet az oka,meg a rendszertelen étkezés is.Nem vagy nagyon szomjas is,és nem jársz túl sokat pisilni is?Mert akkor nagyobb a cukor gyanú.
2010. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 OliaTIRA ***** válasza:
ezzel én is igy vagyok ahogy a kérdező
2010. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindennap egyforma az ember étvágya. Nekem is van, hogy egész nap nem érzem éhesnek magam, csak csipegetek, egy másik nap meg egy fél disznót is meg tudnék enni.

Szerintem ez mindenkinél így van és teljesen normális. Hangulatunk, frontok, sztem sok minden befolyásolhatja.

2010. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Nem, a másik problémám, hogy szinte alig iszom valamit.. De amúgy lehetséges akkor, hogy a stressztől, mostanában elég sokat stresszelek :/
2010. dec. 30. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!