Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Testnevelés óra előtt vagy...

Testnevelés óra előtt vagy után kell enni? Van-e valami következménye ha óra előtt eszek?

Figyelt kérdés

Tesi óra:

2-4 perc futás

gimnasztika bemelegítés

labda vagy a nélküli gyakorlatok

szabad játék (nálam foci)


2010. dec. 23. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Wooow.Jó lehet nálatok a tesi.Nálunk 10perc bemelegítőfutás,aztán jöhet a tananyag.Csak akkor játszunk,ha előbb végzünk a kötelezővel :S

Kérdésedre pedig...hát...én azóta nem eszek tesióra előtt mikor utána elhánytam magam :'D

2010. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sporttagozatos voltam heti 10 edzéssel. Mindig ettem egy nagyon picit edzés előtt (pl egy kis műzli) , mert különben nem bírtam volna úgy a terhelést alacsony vércukorral.

Egy nagyon keveset ehetsz előtte, de inkább utána többet.

2010. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak szólok h én ált isk. 6-os vagyok, és azért kérdeztem mert egyszer lement a cukrom és dülöngéltem és majdnem ráestem a matracra, de kibírtam könyörögni h kimennyek wc-re, de nem oda mentem hanem ettem egy kicsit...
2010. dec. 23. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem alacsony a cukrom, szóval előtte egy kicsit(3-4 falat) és utána többet, hogy bírjam a tempót
2010. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor nem jó tesi előtt enni, ha bukfenc, fejenállás vagy ilyesmiket csináltok, bár én akkor is szoktam, mert már évek óta az egyik tesim 5. órában van, előtte ebédszünet, és máskor nem tudok menni. Még soha nem lett bajom belőle, nem eszem magam tele (menzás vagyok :D), úgyhogy nem leszek rosszul.
2010. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!