Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha sok a gyomorsavam, az...

Ha sok a gyomorsavam, az Unicum segíthet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
fehérakác tea, az segít, nem az unicum.
2010. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Elvileg az alkohol savasít, viszont az unicum tényleg gyomor gyógyszer, tehát nem tudom eldönteni. Próbáld ki és írd meg használt -e:)


Ja és ha tippet akarsz: Én szódabikarbónát használok.

2010. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Unicum alkohol tartalma 30%-42% között van. Az alkoholnak erős savasító hatása van. Amennyiben gyomorsav túltermelés van, nem ajánlott a legkisebb mennyiségű alkohol fogyasztása sem.
2010. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,segít, hogy még több gyomorsavad legyen...Javaslom a Rennie Antacidum-ot vagy a szódabikarbónát és társait...
2010. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy próbáltam már sok dolgot,de semmi sem segít!Renne az egy hulladék (legalábbis nekem)

Szódabikarbóna sem igazán használ.Keksz az úgy ahogy.Quamatel minit is hiába veszek be,ha megeszek 1 narancsot,végem.Nem bírok aludni,úgy fáj a gyomrom.Ha nem eszek olyan dolgot,ami savat termelne,semmi bajom.tehát nem tudom,mit tegyek...

2010. dec. 23. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki. Én nem régen voltam tükrözésen, kiderült, hogy nincs is savam, hanem hurutos a gyomrom. Most arra kezelnek. Mindent eszem, iszom. Előtte engem is sav-gyógyszerrel kezeltek.
2010. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok esetben segít! Bár maga az alkohol savas, maga a keserű és a gyógynövények miatt segíti az emésztést! Pálinkát már nem javasolnék! Szóval, egy próbát megér neked is! Egyébként a tisacid sokkal jobb mint a renie és társai.

Amit viszont tényleg, őszintén, bátran ajánlok (tudom nem reklám helye), a forever living productos sárga flakonos aloe vera. Fél deci, majd félóra múlva ha nem használt megint fél. Hozzá kell tennem, én nem árulom, viszont volt egy fél évig epeköves görcsöm. Gyakorlatilag bármit ettem, és már görcsölt és fájt a gyomrom (epém). Olyankor egy feles aloe, és 10-20 percen belül elmúlt a fájdalom. Másik típust nem próbáltam, családba valaki gyomorfájásra, és gyomorsavra használja, és működik.

2011. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket,de már megtaláltam a tökéletes megoldást.Ez pedig a kaukázusi kefír.2-3 naponta egy pohárral megiszok,és utána bármiből bármennyit ehetek úgy,hogy semmi bajom nincs :)

Mindenkinek ajánlom!!

2011. jún. 8. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!