Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az élesztőtől lehetsz férges?

Az élesztőtől lehetsz férges?

Figyelt kérdés
Sok jó hatását ismerem az élesztőnek,és ezért elkezdtem enni.Simán, natúr élesztőt.Ettől lehetek férges vagy ilyesmi?
2010. nov. 13. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, legfeljebb alaposan felfújódsz töle, ha sokat eszel
2010. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Férges? O.o


Hogy lehetnél? Az élesztő az gomba. Hacsak nem mozgott, nem lehet tőle bajod, esetleg ha sokat eszel belőle, vagy penészes (ami ironikus egy dolog :) ) akkor hasmenésed lesz tőle. Amúgy, én a helyedben tényleg nem ennék sokat. A hasmenés pocsék dolog :)

2010. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon megnyugtattatok! Nem eszek túl sokat, amúgymeg azt olvastam h MÉG a fogyókúrázóknak is érdemes enni mert jól tudsz tőle emészteni. Persze én nme ezért eszem:)

De akkor férges tuti nem lehetek ugye?

Köszönöm a válaszokat!:)

2010. nov. 13. 19:11
 4/6 A kérdező kommentje:
És az 1.nek még annyi, hogy hogyérted hogy felfújódok?:/
2010. nov. 13. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! én úgy tudom, hogy az élesztőt úgy kell lenyelni, hogy a foghoz ne érjen hozzá, mert annak árt. Viszont nem leszel pattanásos!

Férges csak féregtől lehetsz, és azt pl. férges kutyagumitól lehet kapni.

2010. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2010. nov. 13. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!