Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorrakom van? Mik a gyomorr...

Gyomorrakom van? Mik a gyomorrak tunetei?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, es chipsmanias! Regebb majdnem mindennap megettem egy csomag cspszet, mtanaba egy heten 2-szer, es nem is tudom miert, de mostanaba egy picit faj a gyomrom, de nem ugy mint amikor hasmenesem van, hanem maskepp... Megtudnatok mondani, hogy mik a gyomorrak tunetei??
2010. nov. 7. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

A gyomorrák tünetei


A gyomorrákos betegek nagy százalékban halnak bele a betegségbe. Ennek oka nem az orvostudomány ebbéli fejletlensége, hanem az, hogy a betegségnek olyan kései tünetei vannak, hogy a jelzett stádiumban már nincs sok megoldás.


Súlycsökkenés

étvágytalanság

teltségérzés

hányinger

hányás

vérzés

elzáródásos panaszok.

Persze nem törvényszerű, hogy a fenti tünetek gyomorrákot jelezzenek, de korábbi megjelenésük nem elég intenzív ahhoz, hogy a beteg orvoshoz forduljon velük.

2010. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem kell mingyárt a legrosszabra gondolni,sok oka lehet h fáj a pocid.Szerintem a rendszertelen vagy nem megfelelö étkezés(pl.sok chip üditő,csoki) is okozhat gyomorfájdalmat de a stressz és idegeskedés is.Amúgy a gyors evés sem jo föleg ha meleg a kaja,mert attól is fájhat.Szerintem nincsen komoly bajod.

2010. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem az h lentebb adtál a fogyasztásából azt kicsit máshogy megy a hasad.

Te se gondolhatod h ennyitől bajod legyen. Max de nagyon jó esetben a koleszterined emeli meg ha hízásra vagy hajlamos akk hízhatsz.

Én kólát iszok rengeteget meg energiaitalt és van h ha 1hétig nemiszok majd hírtelen 3pohárral be is fosok.

Ez van.

18/F

2010. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :D nem arra gondoltam h azert mert csokkentettem az adagot, hanem csak ugy mondam h a tul sok chipstol nem lehet, s most kezdtek elojonni a tunetek?
2010. nov. 7. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
:):):)Nincs semmi bajod.Én napi 3 tábla csokit eszem átlagban általában milkát évek óta.
2010. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, csak az a kulombseg, hogy a csoki nem kelt rakot, a chips peddig nagyon is rakkelto!
2010. nov. 7. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit eszel,az nem normális étel..

Ne csodálkozz,hogy fáj a gyomrod,ha ilyen ételeket eszel...

Én rendszertelenül étkeztem,majd egy éven át...én kólás voltam inkább...jött az érettségi,meg a stressz...És nesze neked gyomorprobléma...

Gyomortükrözéssel állapították meg,hogy rengeteg a savam,refluxom van...sokat szenvedtem vele,epét savat hánytam...de a hasmenés megmaradt...a belem meg teljesen kikészült..

Szóval,inkább egyél normális ételt,és rendszeresen...

2010. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ok!Akkor menj el kivizsgálásra,legalább ott megnyugszol.

Semmi sem egészséges amiből sokat eszel,iszol de szerintem ma már annyi egészségtelen dolog van hogy kétlem h a chips lenne a leggázzab.Amúgy meg ha tudod h rákkeltő mért eszed.

2010. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!