Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik nőtársam van még olyan...

Melyik nőtársam van még olyan helyzetben, hogy 45 feletti, meghízott, 99 kiló körüli, de már nem érdekli?

Figyelt kérdés

Ha van ilyen, hogy jutott ide a gondolokodásával, mi vezette ide?

En sminkelek, ápolt dekoratív vagyok, de kövér. 167 cm es 99 kiló.

Engem az unalomevés vitt ide, stressz es frusztrációkat csokival kompenzáltam. Tehát még csak sokat se ettem mennyiségileg.

Ti hány kilósok vagytok?


tegnap 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz, 45 alatt vagyok, de a magasságomhoz (155) képest túlsúlyos. Viszont most jobban érzem magam a bőrömben és több az energiám, mint 50 kilósan. Most 70 fölött vagyok, már rég nem mértem magam. Nem tetszik a háj, de mégis valahogy pozitívabb lettem. Magam sem értem. A hízáshoz az unalomevés, kompenzálás vezetett nálam is. Aztán rájöttem, hogy ízlik a főztöm, szeretek enni, és nem fogom ezt megvonni magamtól.
tegnap 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sokan vannak így. Lehet itt mosakodni, de férfiszemmel (legalábbis 99%-nak) ez esztétikailag egy sokk.
tegnap 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!