Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Allandoan szellentenem kell...

Allandoan szellentenem kell reggeltol estig, szinte 5 percenként, mit tehetnek ellene? Espumizan esetleg jo erre? 21/f

Figyelt kérdés
Mar egy ket eve szenvedek ezzel a problemaval, de eddig ugy ahogy eggyutt tudtam vele elni, azonban most, hogy lett baratnom, kesz szenvedes az eletem, ha nala alszok peldaul, sehova szinte nem tudok elvonulni, es egy ido utan mar vizelni sem tudok elmenni, mert akkor akkora hanggal jonne ki belolem az a rengeteg gaz, hogy csak vizhangozna a lakas. Ilyenkor figyelek allandoan , hogy mit eszek elotte, de az se segit, es nagyon kellemetlenul erzem magam nala. Kerlek segitsetek, milyen veny nelkuli gyogyszert tudnek erre beszedni? Olyan is jo lenne, ami meg a talalkozas elott kiuritene a gazt belolem, de a lenyeg, hogy kibirjak 24 orat normalis mennyisegu szellentessel, amit meg megtudok valahogy oldani. De jelenleg mar nagyon ketsegbe vagyok esve, mert ez mar engem is undorit igy egyedul is... Es nem tulzok, szo szerint 5 percenkent.

tegnap 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább egy látogatást javasolnék az orvoshoz.
tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ecsetelted, hogy milyen büdös? Mihez hasonlitanád a szagát?
tegnap 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát eléggé kellemetlen szaga van, mint a záptojás
ma 00:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Rettentő büdös, nem olyan mint "normál esetben", hanem sokkal rosszabb.
ma 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!