Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyorsan kéne híznom. Mit egyek?

Gyorsan kéne híznom. Mit egyek?

Figyelt kérdés
Alapból vékony testalkatú vagyok, viszont most nagyon lefogytam lelki okok miatt. Mit egyek? Nem az érdekel, hogy milyen tápanyag, stb.. hanem hogy konkrétan mit. Zsíros ételek? Gyümölcs? Chips? Vagy miket? És hányszor naponta? Nagyon nincs étvágyam és vissza kéne hozni. Napi fél liter kólával megyek valamire?

tegnapelőtt 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak tartós kalóriatöbblet által lehet hízni, de ha a kalóriatöbbletet szemétből biztosítod, akkor az egészséged hamar benyújtja a számlát.
tegnapelőtt 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is hizni szeretnék. Napi 5-ször eszem. Azt eszem amit éppen megkívánok, próbálok változatosan enni. Szerintem próbálj meg először könnyebb ételeket enni. Gyümölcsből például a banán amiben több cukor van. Kenyér, tésztafélék úgy tudom azok is hizlalnak.

Ha étvágytalan vagy lehet nem ártana egy vérkép nem-e vashiányos vagy. Nálam sajnos ez okozta ami miatt lefogytam 8 kilót.

tegnapelőtt 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Irigyellek, baszki
tegnapelőtt 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vérépem szerencsére rendben van, vasam is jó, sőt a normál tartomány felső határát súrolja
tegnapelőtt 17:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Cukros tejföl, túrós tészta.
tegnapelőtt 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Pékáruval dolgoztam és rettenetesen elhíztam.

Minden mehet: sós, édes, csokis, cukros, muffin, fánk, stb.

tegnapelőtt 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aztán lefogytam, pont ezeket hagytam el és mozogtam mellé! :)
tegnapelőtt 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Keress fel fogyókúrás oldalakat, mert ezekből rengeteg van, és csináld az ellenkezőjét, annak, amiket tanácsolnak.
tegnapelőtt 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy /gyorsan/ kéne híznod.

Kétlem, hogy a problémádra a testzsír arány növelése a megoldás.


Ha nincsenek egészségügyi gondjaid, akkor semmi sem sürgős, ha pedig testtömeget akarsz növelni, azt nem csak hájból lehet.

tegnap 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
vacsorára 5 szelet zsíroskenyér, nagy bögre cukros tejjel,
tegnap 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!