Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hivatkozik annyi nem...

Miért hivatkozik annyi nem vega arra, hogy azért kell húst enni, mivel gumós a zápfogunk? Amikor.

Figyelt kérdés
Amikor a pandának is gumós a zápfoga, mégis csak eukaliptusz leveleket eszik. És a disznó... igen.. persze tökéletesen alkalmas húseésre is vagy mi? Ha tényleg húst kell ennünk, miért nem esszük nyersen? Miért nem mi vadásszuk le? Sok ember, ha látná azt, ahogy az állat meghal vegetáriánus lenne.
2010. nov. 2. 21:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
77%
Gyerekek, hülyeségen vitatkoztok. Nem kell senkinek senkit semmiről meggyőzni, mindenki azt eszik, amit akar. Én is vegetáriánus vagyok, de soha nem érdekelt, hogy a másik eszik-e húst, s ha igen, mivel magyarázza. Hiszen minek megmagyarázni? Mint ahogy én magam sem szeretem, ha magyarázkodnom kell, hogy miért nem eszem. Mindenkinek magánügye. Régen is volt, aki nem ette, csak nem csinált ebből senki ügyet. Én már eleve a kérdést sem értem. Ha nem akarod megenni, nem kell. Semmit sem kell. Csak ne akadj fenn hülyeségeken, pláne ne legyél provokatív. Csókollak.
2010. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!