Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A redukciós élettani folyamato...

A redukciós élettani folyamatokat elindítva mik táplálhatják a szervezetünket elektronokkal?

Figyelt kérdés

"Ha a szervezet elektronokat kap, elindul a redukció, vagyis a gyógyulás folyamata."


Ezen cikk alapján:

[link]



júl. 16. 13:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Pont erre irányulna a kérdésem, hogy mik ezen folyamatok befolyásoló tényezői?
júl. 16. 16:32
 12/26 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy mi befolyásolja az életet. Minden befolyásolja.
júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Csak úgy általában kérdezem, ha KONKRÉTAN egy párat felsorolnál - pl. lúgos víz fogyasztása, vagy bármi.
júl. 16. 16:52
 14/26 A kérdező kommentje:

Ezt a cikket találtam:

[link]

júl. 16. 17:06
 15/26 anonim ***** válasza:
A hosszú élet titka, hogy nem szabad abbahagyni a lélegzést!
júl. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Igyál lugot! 😅 Az ilyen embereknek, mint te, kérdező, mindent is el lehet adni. Drágán. 🤣 Elmondtuk, hogy tudománytalan baromság, átverés. Mi kell még?
júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek!

Akkor ezek szerint nem is kell figyelni a szervezetben lejátszódó redukciós és oxidációs folyamatok egyensúlyára? Mindenkinél ez jól működik magától is? Eszerint semmi gyakorlati, életmódbeli tényező ezt nem befolyásolja?

Összefoglalásul egyértelműen próbáltam feltenni a kérdésemet.

júl. 17. 08:54
 18/26 anonim ***** válasza:
Semmi nem befolyásolja, és minden befolyásolja. Még egyszer: olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy mi befolyásolja az életet. A szervezetben lejátszódó redukciós és oxidációs folyamatok egyenlők az élettel. Az életet befolyásolja a táplálkozás, a fizikai aktivitás, a szociális közeg, a környezeti hatások, a genetika, a történelmi kor, a levegő minősége, az éghajlat, az egyéni psziché, meg még millió faktor.
júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Boldog vagyok! Na, most értettem meg, amit akartam.

És akkor ez azt is jelenti, hogy innen nézve hazug ez a cikk, amit küldtem: tehát a szervezet mindenféle vízzel jól elboldogul; nincs olyan, hogy a pH- vagy a pH+ a jobb - a víz összetétele nem releváns az oxidációs és redukciós folyamatokat nézve?

júl. 17. 09:30
 20/26 anonim ***** válasza:

"hazug ez a cikk"

Hazug és ostoba, amit idióták írtak idótáknak.

júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!