Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol lehet kapni olyan adalékan...

Hol lehet kapni olyan adalékanyagmentes, sómentes ételízesítőt, amely nem tartalmaz semmilyen hagymafélét sem?

Figyelt kérdés
Áteresztő bél szindróma, kontaminált vékonybél szindróma (SIBO), puffadás.

júl. 11. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

A sómentes étkezés egészségtelen.


A só a szervezet legfontosabb összetevője, só hiányában halálos betegségek alakulhatnak ki.


Vannak akik bort isznak és vizet prédikálnak, sóügyben.

júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1. Megint nem értetted meg a kérdést.

A kérdés egyáltalán nem arról szól, hogy sómentesen táplálkozik a kérdező.

Sokkal inkább arról, hogy ő maga akarja megválasztani, hogy amit vásárol, az mit tartalmaz és mennyit.

Másrészt másban is tévedsz, ugyanis vannak, akiknek a hozzáadott sót ki kell iktatnia.


Jó lenne, ha rászoknál, hogy felfogod a kérdést és vagy arra válaszolsz, vagy a szabályzat betartása szerint, ha nem tudod a választ, nem írsz. Ez lenne a minimum. De te sajnos még azt is képtelen vagy elérni.


A többi tévedésedet fel sem sorolom. De te magad egy nagy tévedés vagy.

júl. 11. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Sómentes ételízesítő nincsen, a só adja az ízét neki.

Ezért is nem használok ételízesítőt, mert nem tudni, hogy a só amiből készült le van mérgezve kálisóval vagy nem.

Patikai/gyógyszertári sót használok helyette.


Mikor nyilvánosságra hozták, hogy a sókat kálisóval mérgezik, az emberek elkezdték megrohamozni a gyógyszertárakat a só miatt, és emiatt betiltották, hogy a patikákban sót vegyünk. Lehet, hogy már adnak a gyógyszertárban tiszta sót de nem biztos. tisztaso.hu oldalon mindenesetre be lehet szerezni a gyógyszertári tisztaságú sót, ha nem adnának gyógyszertárból.

júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3. Legalább ne hazudj már. A tudatlanságodat hülyeséggel vagy hazugsággal takargatni - egyiknek sincs értelme!

Vannak sómentes ételízesítők. Csak nekem olyan kéne, amiben hagyma sincs.

Nemrég fogyott el az egyik, most egy másik fajta van, mindkettő adalékanyag- és sómentes, csak sajnos mindkettőben van hagyma. Azt pedig nem bírom.


Nem a só adja az ízét az ételízesítőknek, hanem a zöldségek.


Borzasztóan butaságokat írsz rendszeresen.

júl. 11. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:

jó akkor tévedtem, én nem tudtam ételízesítőt elképzelni só nélkül.


Minek használnál sómentes ételízesítőt, ha tiszta gyógyszertári/patikai tisztaságú sót be lehet szerezni, kiváló ízt ad az ételeknek..

júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5. Már értem: nálad komoly bajok vannak agyban.

Fogd már fel, hogy használunk sót, sőt, évek óta tiszta NaCl- használunk, nagyon régóta.

Csak mivel NEM EZ A KÉRDÉSEM, nem akartam erről írni.

Jól szétoffoltad a kérdésemet! Fogd már fel, hogy egy sómentes ételízesítőt keresek a többi fent megadott paraméterrel együtt, nem pedig sót!!!

Ne offolj már többet!


Ha nem bírod elviselni, hogy SÓMENTES ételízesítőt keresek, akkor ne írj ide, hanem írj privátban, de ne offolj itt tovább!!!

júl. 12. 06:04
 7/9 A kérdező kommentje:

Hátha mást is érdekel, találtam:

[link]

aug. 17. 17:33
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez is szóba jöhet, bár ebben van póréhagyma:

[link]

aug. 17. 17:35
 9/9 A kérdező kommentje:

Forrás:

[link]

aug. 17. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!