Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg nem lehet már ugyanazt...

Tényleg nem lehet már ugyanazt az edényt használni, ami már tartalmazott gluténtartalmu ételt?

Figyelt kérdés
Jön hozzánk rokon, aki gluténerzekeny, és azt mondta, hogy ők teljesen új edenykeszletet vettek emiatt. Gondolom az orvos mondta neki, csak így kicsit bonyolultabb lesz a főzés.

jún. 30. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

De, lehet KIVÉVE a faeszközöket.


Hogy ők tök új edénykészletet vesznek, egészségére, én mindent elmostam gépben 2x, a fakanalat deszkát eltettem a "gluténos" szekcióba és ennyi.


Semmi baj nem lesz, hacsak nem szrrá használódott edényekről beszélünk, amibe minden is leragad. Na, úgy persze, kell új, de amúgy felesleges.

jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk én olyan helyen, ahol nem tiszta a konyha vagy még életében nem főzött gm dolgokkal, nem eszek.


Szóval nekem pl nem kellene főznöd, mert vinnék magammal ételt :), ugyanis nincs kedvem egy diétahibához, mert "véletlenül előbb készült a gluténos étel".

jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lepontozhattok, jártam már így, azért sem eszek idegen helyen, akkor sem, ha jóbarátom az illető.


Nekem nem ér meg 2-3 napi szenvedést, csak mert véletlenül kavarás volt.

Nekik nem gáz, nekem meg órákon belül hányás, hasmenés.

tegnapelőtt 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!