Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van annyi fiatal kövér nő?

Miért van annyi fiatal kövér nő?

Figyelt kérdés

Tudom elcsépelt kérdés, de hogy lehet ez?


Manapság az interneten minden információ rendelkezésre áll ahhoz hogy kinek milyen diétára lenne szüksége (mozgást szándékosan nem is merek írni) az egészséges testsúly eléréséhez. És ne értsétek félre nem arra gondolok amikor kicsit husisabb alkat valaki vagy izmosabb stb, hanem amikor mit tudom én 20 évesen lefolyik a székről 90-100 kilósan. Ilyen fiatalon hogyan érik ezt el?


jún. 27. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Európában és Amerikában, azaz az Első Világban évről évre egyre nagyobb az elhízás aránya minden korosztályban. Könnyen hozzáférhetők az élelmiszerek, olcsón megvásárolhatók hatalmas kalóriatartalmú termékek, az emberek örömforrásként és unaloműzésként esznek nagy mennyiségeket, és még rengeteg okot fel lehetne sorolni.
jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Metionin ***** válasza:
89%
Amiért annyi fiatal kövér férfi. Egészségtelen táplálkozás, mozgásszegény életmód, a kövér szülők génjeivel és tukmáló felfogásával megspékelve.
jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"Amiért annyi fiatal kövér férfi. Egészségtelen táplálkozás, mozgásszegény életmód, a kövér szülők génjeivel és tukmáló felfogásával megspékelve."


Nincs vita abban hogy férfiak is. Ami miatt a kérdésben mégis nőket emeltem ki az az hogy nekik szerintem még rosszabbul áll.

jún. 27. 10:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mozgunk, nincs meg a sport iránti szeretet, amit kiskorunkban kéne ugye az emberbe nevelni, lusták, ellenben a gyorskaja, chips, cukros lónyál az lemegy az esi film mellé. Ezért. Téma lezárva.
jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozott az élet, életmód.

Nem vagyok még öreg, de már huszonéves sem, de nekem is teljesen más életem volt, mint ami most van. Nem volt chips, nem volt otthon mindig valami nasi. Ha vendégek jöttek, akkor vettünk kekszet, ropit vagy sütöttünk sütit. Üdítőt is csak alkalmakra vettünk.

Sokkal kevesebb volt a kínálat az üzletekben, nem vettünk felesleges dolgokat, nem volt ez az állandó költekezés. Mondjuk pénz sem volt ennyire, mint manapság.

Állandóan kint voltunk, osztálytársakkal, szomszéd gyerekekkel. Nem volt mobil. Nem ültünk állandóan a szobában. Nem hordtak autóval, sokat gyalogoltunk és bicikliztünk.

jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Az összes kövér rokonom sokkal tovább élt, mint a soványak. Minek kockaztassak?
jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem áll nekik rosszabbul, mint a férfiaknak, egy dagadt löttyedt nem sportoló pasinál nincs férfiatlanabb a világon. Egy férfi attól férfi, hogy erős, izmos és van állóképessége.


Na de a kérdéshez visszatérve, az is ront a helyzeten, hogy nyomatják ezt body positivity baromságot, kb. “lehetsz akármilyen csúnya, kövér, bőrhibás, rohadó fogú, akkor is egy beautiful queen vagy!!”. Emiatt már kevésbé akarnak lefogyni, mert elhiszik magukról, hogy csüngőhasú malacnak lenni szexi.

jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A jóléti társadalmak "betegsége", csakúgy, mint a diabétesz is. Minél gazdagabb egy társadalom, annál többet fogyaszt. Ételt is, édességet is, cukros italt is. Plusz az említett jó(jobb) lét miatt mozogni, dolgozni is kevesebbet kell.

Afrikában nincs ilyen probléma. Európában, Amerikában sem volt 80-100 éve.

jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
A hormonális betegségek számai elég magas, magasabb, mint a férfiaknál. Ez is sokat ront a helyzetükön.
jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt internet nem mutogattak magukat. Nyugati tarsadalmakban a szegeny vagy alulkepzett reteg mar evtizedek ota tulsulyos.
jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!