Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés után szinte azonnali...

Evés után szinte azonnali puffadás, kimelegedés, szédülés és szem égő érzése. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fenti tüneteim jönnek elő már egy jó ideje (hol elmúlnak, de leginkább sajnos keserítik a napjaimat) akár akkor is ha csak vizet iszom.

Emellett gyengült a memóriám és a koncentrációs képességem is…

Száraz torok érzésem van, a gyomrom émelyeg mintha egész nap utaztam volna holott ülőmunkát végzek.

Tény, hogy nem iszom olyan sokat és sokszor csak majd munka után ettem nap végén.

Konkretan lázas érzésem van amikor a gyomrom/beleim “dolgoznak.”

Már nagyon elegem van, jövőhéten fogok kivizsgálásokra menni de előtte fel teszem a kérdést.

Tapasztalatokra, tanácsokra lennék kiváncsi!



jún. 8. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

" .. fenti tüneteim jönnek elő már egy jó ideje "


Miért nem mész el orvoshoz????


Itt a gyakorin várod a választ, hogy te miért szédülsz és miért ég a szemed....tudod számos vizsgálat kell, hogy pontos diagnózisod legyen!

jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet. Pl érzékenység, enyhébb allergia, reflux is..
jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Kedves első!

Sajnos olyan világot élünk, ahol nagyon nehezen marad időnk önmagunkra… nem 8 órában dolgozom.

De mint írtam, jövőhéten igyekszem pótolni

jún. 9. 07:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Reflux lehet leginkább, amíg ki nem derül, nagyon lassan egyél, kevés húst, inkább rizst, zöldséget, sok vizet igyál, akár óránként egy pohárral, ne kávézz, de ha mégis, csak egyet reggeli után, és ne egyél csípőset.

Nekem ezek segítettek. Este már nem szabad enni, legfeljebb egy banánt.

jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A legszuperebb kommentem!

Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsaid.

jún. 9. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A hisztamin intoleranciának tipikus tünetei amit leírtál.

Olvasgass utána🙂

Próbálj majd olyan ételeket, amikben kevés vagy nincs hisztamin és nézd meg hogyan viselkedik a szervezeted. Kitartást!

jún. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!