Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vegánok! Milyen DHA-t szedtek?...

Vegánok! Milyen DHA-t szedtek? (Aki szedi.)

Figyelt kérdés

jún. 2. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért szednék? Omega-3 zsírsavat szoktam szedni, de rengeteg lenmagolajat, chiamagot, diót, tököt (stb.) fogyasztok, tehát azt sem feltétlenül kéne.
jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van egy betegségem, ami miatt fontos kifejezetten a DHA. Többféle olajos magot sem ehetek.
jún. 2. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Akkor konzultálj orvossal vagy dietetikussal, hogy melyik készítményt javasolja.
jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
ÉN egyedül B12-öt szedek, semmi mást, nincs is rá szükségem
jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oda van írva a kérdésbe, hogy olyan írjon, aki szedi.
jún. 2. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az algaolaj hirdetését láttam, összetételét tekintve nagyon szimpatikus, de elrettentő az ára, ezért másfélét szedek, ami olcsóbb. Ja és még vegán sem vagyok.
jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Ne random, névtelen, laikus kommentelők okosságai alapján szedj dolgokat, ha beteg vagy.
jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6. Köszönöm az értelmes választ.


#7. Lehet, hogy számodra az különös, furcsa avagy érthetetlen, de ezen az oldalon nagyon értelmes, tapasztalt és még szakértő emberek is szoktak hozzászólásokat írni, de ez - a te hozzáállásodtól függetlenül -így van.


Úgyhogy vegyél vissza az arcodból.


Járok orvoshoz és tudom, hogy nem halad a korral, elavult, nem tudna ebben a kérdésben segíteni.

Egyelőre hozzá tudok járni, mert magánra nem csörgött a pénztárca.


Akár engeded, akár nem, itt IS érdeklődöm. SKH!

Ha nem tetszik, ne olvasd.

jún. 3. 08:06
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az algaolaj tényleg jó, azon belül is a prémium készítmények, de arra a kérdezőnek úgysincs pénze.
jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9. Ritka nagy 📠 vagy. Ha tudnád, hogy mennyit költünk étrend-kiegészítőkre - és képzeld, prémium minőségre.

Távozz innen te szemétkedő troll.

jún. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!