Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan állítsam vissza a gyomrom?

Hogyan állítsam vissza a gyomrom?

Figyelt kérdés
Volt 6 éve egy ételmérgezésem,savcsökkentőket irogatták fel de idővel mindig hozzászokott a szervezetem, és több kellett, hogy rendben legyen a hasam, így letettem, azóta articsókát szedegetem,igyekszem figyelni az étkezésemre. De még mindig ha 3havonta megiszok egy fél pohár akármit(töményet sosem iszok) már az úgy felnyomja a savam,és jön vissza minden,nagyon nehéz így társasági életet élni,hogy batátokkal megyek el enni,sokszor se tudok mit vagy eszek,de utána rosszul vagyok. Allergia vizsgálat volt,laktózos vagyok,a tejtermékeket ki is zárom teljes mértékben az étrendemből.Aki hasonlóan járt,mi volt az ami sokat segített a gyomrán?

máj. 1. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell inni, ha az okozza a panaszt. Nem kötelező alkoholizálni csak mert haverokkal vagy.
máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!