Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van hogy a székletem...

Miért van hogy a székletem több kisebb egymástól jól elkülönülő (kisebb bogyókból) részekből áll?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés folyadékot iszol, és kevés rostos ételt eszel. Igyál többet, egyél zöldséget, gyümölcsöt, ami lazítja. Ismerem milyen, a lányomnak volt ilyen bogyós, mint a kecskéé, de mégis egyben. Nem is ivott többet napi 1-1,5 liternél, ebben benne volt már a leves is. Most 2-2,5 liternél tart, sok almát eszik, meg rágja a sárgarépát, és rendeződött a széklete.
2010. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
amikor több, mint 8 litert ittam egy nap, akkor is bogyós volt... bár az tény, hogy nem eszek túl sok zöldséget/gyümölcsöt.
2010. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
nyúllá fogsz változni!!!4
2010. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Elsőnek:

mi az, hogy rendeződött a széklete?

Hol van az megírva, hogy a sok kicsi az rossz, az egy nagy meg a jó?

2010. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
21:20-asnak: akinek már volt ilyen, az tudja, hogy kemény, és elég fájdalmas a nagydolgozás. A sok erőlködéstől meg nem nehéz aranyeret kapni. A rendeződés alatt a normál állagú székletet értettem, ami könnyedén távozik, és nem vérzik be a feneke.
2010. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nekem meg jobb esetben 3 naponta van székletem de akkor nagyon. Olyan kábelt fektetek hogy az EON-osok meg irigyelik .. :)
2010. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Basszus! Kevés folyadékot iszol! Esetleg átváltozol birkává! Bocs!
2010. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze a folyadékhoz. Legalábbis nálam. Én akkor bogyózok - ej, de jó kis szó! :D -, ha paradicsomot eszek, ill. zsírosabb ételt. :D
2010. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!