Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Levessel lehet fogyózni?

Levessel lehet fogyózni?

Figyelt kérdés
Ha néha csak levest eszem, azzal le lehet adni valamennyi felesleget nem?

2023. ápr. 19. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Tudod mivel lehet fogyni? Kalóriadeficittel. Ergo lehet, bár nem mindegy milyen levesre gondolsz. Az más kérdés hogy mennyire éri meg, ha valamennyit le is adsz ezzel a módszerrel, nincs kizárva hogy rövid időn belül vissza is hízod
2023. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes túlságosan lecsökkenteni a kalóriabevitelt. Valamekkora deficit kell, de nem túl nagy, és az se jó, ha egy-egy nap alig eszel.


Ha te laktatónak találod a levest a kalóriaértékéhez képest, akkor segíteni fog a fogyásban. Tehát eszköze lehet a kalóriadeficit elérésének.

2023. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak kalóriadeficit kell. A hatékony fogyáshoz az kell, hogy vagy a vacsorát, vagy a reggelit teljesen elhagyod (amelyik jobban fekszik).

Így a szervezet rákényszerül, hogy hozzányúljon a zsírhoz.

2023. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, amikor suliba jártam, vagy az ebéd vagy a reggeli mindíg kimaradt, akkor sovány voltam. Mondjuk ebédre csak egy laza leves, paradicsom, vagy tojás, ami könnyen elkészíthető, plusz valami gyümölcs és már is ott vagyok hogy kalóriadeficitem van. Meg van az hogy a szénhidrátot kihagyom, azaz hús és zöldség, de a levessel meg jobban feltöltve érzem magam..
2023. ápr. 19. 16:44
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Látszik, hogy mininimális alaptudásod sincs táplálkozás terén, úgyhogy még most olvasd el ezt a cikket, mielőtt elkezded magad feleslegesen hátráltatni:

[link]

2023. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom miért kellett lepontozni a #3 válaszomat, egy év alatt 10 kilót fogytam ezzel úgy, hogy nincs kaloriadeficitem sem. Egyszerűen nem eszek reggelit. 12-19-ig viszont sokat eszek, ebédre különösen.

Előtte folyamatosan híztam.

2023. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

"egy év alatt 10 kilót fogytam ezzel úgy, hogy nincs kaloriadeficitem sem"

De, van kalóriadeficited, ugyanis kalóriadeficit nélkül nem fogynál. Ez egy biológiai törvény, egy biológiai alapvetés. Attól még, mert nulla érdemi tudásod van táplálkozás terén, és fogalmad nincs a kalóriaegyensúlyról és az alapvető dietetikai jelenségekről, attól még veled is megtörténik a valóság, nem vagy kivétel. Nem kell tudnod a kalóriadeficitől ahhoz, hogy kalóriadeficitben legyél, ezáltal fogyj. Te azért fogytál, mert a reggeli kihagyása (ami belgyógyászatilag rettentő káros szokás lehet hosszútávon), és a különböző étrendi és aktivitási változtatások által tudattalanul kalóriadeficitbe kerültél. Így működik a humán szervezet.

2023. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
#7: aha, látom te aztán hozzáértő vagy :))
2023. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

"te aztán hozzáértő vagy"

Ezzel foglalkozom.

2023. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Hogy mért kellett lepontozni? Talán mert irtó nagy baromságokat beszélsz? Téves információk, 0 tudás
2023. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!