Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az lehetséges, hogy ha valaki...

Az lehetséges, hogy ha valaki hirtelen megváltoztatja az étkezési szokásait, annak kicsit felborul a szervezete, az emésztése?

Figyelt kérdés

Mert én több mindenbe is belekezdtem, azzal kezdődött, h nem nagyon ettem húst, aztán jött az h kenyérféléket nem nagyon, meg cukrot, de a kenyeret újra eszem, meg a cukrot is ritkán. Most maradt a húsmentesség. vagyis 1 héten 1x azért eszem. Lehetséges, hogy ettől összezavarodik a szervezetem? Csak azért, mert mikor elkezdtem változtatni vmit, mindig volt valami gond az emésztésemmel (valamikor bogyós, valamikor kemény, valamikor normális a székletem, de sokszor vérzik is székelésnél, vagyis kireped a végbélnél valami, a keményebb széklet miatt talán). Már kicsit megijedtem. De hallottam valami ilyet, hogy ha valaki hirtelen elhagy valamit az étrendjéből vagy össze-vissza változtatja ezt, akkor összezavarodhat a szervezete.

Na most ha én kevés húst akarok enni, akkor ez maradhat is így? Mert ehhez szokott hozzá? Ti mit gondoltok?


2010. okt. 6. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez legalabb olyan, mint amikor egy ember latja a falat, de megis fejjel Neki megy, aztan meg sir, hogy faj a feje!


Meglehet valtoztatni egy etkezesi szokast, de mindig figyelni kell arra, hogy mit es miert nem fogyasztok, s ilyenkor ennek a fogyasztasat amikor abba hagyom, akkor azt egy olyan elelelemmel fogom potolni, amiben szinten megkapja a szervezetem azokat az anyagokat, enzimeket, amikre a szervezetemnek szuksege van ahhoz, hogy normalisan mukodjon.

Nem tudom, hogy hogyan valtoztattal etkezesi szokasaidon, de hogy tudattlanul az biztos.


Miert valtoztattal, mit szeretnel?


Komoly betegsegek is johetnek meg, etkezz egeszsegesen!

2010. okt. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!