Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mi bajom van? Mit...

Szerintetek mi bajom van? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 1,5-2 hete állandóan csak enni akarok, meg sem bírnék állni. Kiadós kajákat eszek, de mindig valamit kell ennem utána. Már ott tartok, hogy lassan 10 kilót fölszedtem és ez nem mehet így tovább. Anyukám nem engedi, hogy fogyózzak, de nem is lehet, tudom. Minden héten 4x kosarazok intenzíven. Ha csak a mérlegen látszana a súlyom, nem lenne bajom vele, de a hasam tiszta háj, úszógumis, narancsbőrös vagyok és a hátam is ha hátradőlök, undorító. Ha lehajolok valamiért, kibuggyan a hasam a nadrágokból. Nagyon szégyellem a családom és a barátaim előtt is. Lehet, hogy azt mondanátok, hogy húzzam be a hasamat, de akkora, hogy még ha be is húzom, úgy is nagy! Mit tehetnék, mert nem bírok megállni sehogyan. Sürgősen normális válaszokat adjatok!! KÖSZI!!
2010. szept. 30. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Most vagy abban a korban hogy felfalnád a világot. Az én lányom is pont ilyen volt. Ha pedig még sportolsz is gyorsabb az anyagcseréd, persze hogy éhes vagy. Figyelj étkezz csak rendesen, és amikor rádjön a nagy falási inger egyél meg egy joghurtot, vagy almát, vagy pár szem szőlő, ami tisztít is, és igazán egészséges gyümölcs. Kerüld a cukros ételeket, vagy csokikat, maffinokat, ezek mind nagy tételben narancsbőrt okoznak. Járj el inkább szaunázni, az erősíti az immunrenszeredet,és sok mérg anyag távozik belőled, ami a narancsbőrnek az okozója.Ne legyél elkeseredve, meglásd szép lassan helyrevágódsz mind lelkileg, mind testileg.
2010. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogadom ezt a jó tanácsot!!
2010. szept. 30. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor rád jön az ehetnék CSAK gyümölcsöt egyél,utána 1 pohár víz és már el is múlt az éhség érzeted.És naponta rendszeresen mozogj intenzíven legalább 30 percet!!!
2010. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy értelmes válaszokat adtatok, nem úgy mint sok ember.
2010. szept. 30. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!