Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudnék tenni ellene hogy...

Mit tudnék tenni ellene hogy ne gondolkodjak azon hogy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Ugyanis mindig azon jár az eszem,hogy mindig valami hibát keresek magamon például ha egy nap nincs étvágyam akkor vajon miért nincs vagy hogy ha megszédülök egy picit,torkom fáj akkor miért van ez,és ezekért aggodom mindig.Voltam már teljes kivizsgáláson vérkép kardiologia és minden rendben volt de mégis izgatom magam.Tudnátok segiteni? 38F
2011. ápr. 21. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

kis hipochonder.

Nem tudunk segíteni, ebben csak te segíthetsz magadon.

ha nem megy akaraterővel és elhatározással,akkor menj pszichológushoz.

2011. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hipochondria-hullámom volt most ősszel, megvoltak az okai, de nem ez a lényeg. Úgy szoktattam le magam a hipochondriáról, hogy utánaolvastam a google-ben ennek a betegségnek. Nagy változás volt nem a vélt betegségeimet, hanem a hipochondriát bepötyögni a keresőbe! :D

Aztán jót nevettem a felhozott találatokon, ahol kissé élcelődve fogalmaznak a betegek viselkedésével kapcsolatban. Ez eléggé helyretett. Amúgy az is nagy lépés, hogy tudod magadról, hogy képzelt beteg vagy.

Ajánlom neked a vicces, gúnyosabb fogalmazású írásokat erről (a legtöbb nem szánt szándékkal gúnyos, hanem a hivtalos nyelvezet miatt, nagyon vicces tud lenni, ahogy orvosi szakkifejezésekkel azt magyarázzák, hogy a hipochonder egy hü-lye :D )


25/N

2011. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keress egy hobbit,baromira ráérsz ilyeneken gondolkozni.
2011. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!