Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akinek nem birja a gyomra a...

Akinek nem birja a gyomra a kreatin monohidratot, melyik masik kreatin fajta valt be neki?

Figyelt kérdés

Monohidrattol sajnos a klasszikus mellekhatasok jonnek. Puffadok, hanyinger, olyan erzes mintha egy kő lenne a gyomromban. De emellett ereztem a pozitiv hatasait.


Eddig a tri kreatin malatot probaltam, de nem ereztem annyira hatasosnak mint a monohidratot.


Nektek mi valt be?



2022. nov. 24. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a monohidrát vált be.😆

A többi is kb. pont ugyan olyan, csak drágábbak.

2022. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Hagyjad...ha hobbista vagy édes mindegy használod-e vagy se. Ha jól eszel és pihensz eleget megfelelő lesz minden.
2022. nov. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek szeded az a xart?

Tudom nem ez volt a kérdés,és lehet mondani hogy "persze mindig ezt mondjátok"

Elgondolkodtál már ezen hogy minek kell a kreatin??

Mi az ami jelentősen az előnyödre vállik?Mi az a jelentős(nem minimális)előny?

És mi lesz ha nem szeded?


A gyomrod tiltakozik ki akarja vetni,meg nem jó érzés.Erre most te akkor is valamiféle módon át akarod ba$$ni ,hogy nyomtod továbbra is csak majd masfajtát,ahelyett hogy lemondanál róla.Ha már venni kell valamit akkor

vegyél helyette tejsavót ,vagy vitaminokat 100×többet ér.

Ha meg ezek megvannak nem kell a kreatin.

2022. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Napi hány grammnál jöttek elő ezek a tünetek? 3 gramm/nap egy átlag gyúrós számára elég
2022. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
C+D vitamin magnéziummal hatásosabb szer véleményem szerint.
2022. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-10 g-ot hasznsltam egy nap. Kette bontva.
2022. nov. 25. 23:58
 7/7 anonim válasza:
Fogyassz csak napi 3-4-et, ennyivel is feltöltődnek a kreatin raktárok, csak nem 1-2 hét alatt hanem inkább 2 hónap alatt. Hosszútávon ugyanott vagy.
2022. dec. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!