Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fehér foltok a körmömön,...

Fehér foltok a körmömön, miért? A többi lent.

Figyelt kérdés

15/F vagyok.

Fehér foltok vannak a körmömön, eléggé csúnya...

Már neten is utána néztem, de semmi csak azt írják, hogy vitaminhiány... de ha sok gyümölcsöt,zöldséget eszek akkor is ott van. Mit tegyek? (normális válaszokat várok)


2010. szept. 28. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy cinkhiány, vagy mechanikai behatás (beütötted).


A már meglévő folt csak lenövéssel tűnik el, max nem keletkeznek újak.

Nem tapasztaltál javulást, amikor több zöldséget, gyümölcsöt ettél?

2010. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor vannak fehér csíkok a körmömön, ha kalciumhiányom van, ne gyümölcsöt egyél, hanem tejtermékeket. Van direkt kalciummal dúsított sajt(háromszög), én ilyenkor abból ettem naponta 3-at kb.
2010. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjel el az orvoshoz, egy vervizsgalat kifogja deriteni, hogy melyik vitamin hianyzik, ami ezt a panaszt okozza.
2010. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Butaság,semmi bajod nincs,tévhit!!! amikor nőt a körmöd a szaruréteg alatt levegő került ezért jelentek meg a fehér foltok ...Ahogy lenő a körmöd kb 6 hónap a folt is eltűnik...
2010. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!