Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak szerintem rossz, hogy...

Csak szerintem rossz, hogy ennünk kell azért, hogy életben maradjunk?

Figyelt kérdés
Mármint mennyivel menőbb lenne, ha nem kellene ennünk semmit…

2022. okt. 31. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rossz.
2022. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek enni.
2022. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Dehogyisnem az. Gyűlölök enni. Olyan szánalmas, kiszolgaltatott dolog, amit mindenképp csinálni kell, amitől fuggunk. Bárcsak ugyanúgy működne a szervezetünk, mint egyébként, anélkül, hogy ennunk kellene. Ráadásul milyen hedonista szokás. Nem hogy egyszerűen csak beletorodunk ebbe, sokan még élvezik is. Kétpofára falnak mindent, az se érdekli őket, ha már dagadt disznó. Az is milyen egy idegölő, és bizarr folyamat, hogy a szájba kell bevenni, és nem lehet tőle olyankor beszélni. Ritka irritáló és duhito ha egy olyan ember beszél akinek tele a szája és nagyon idegesítő a nyammogás, rágás is, nagyon duhit ha látom hogy mekkora élvezettel csinálják mások. Még egy dolog ami a legjobban bicskanyitogató: a húsevés. Ezek az ember az eves beteg elvezetenek úgy akarnak eleget tenni, hogy ártatlan élőlényeket gyilkolnak le és a boruket eszik. Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy hogy létezhet ekkora kíméletlen, embertelen, kegyetlen dolog a világban. Egyszerűen hogy képes erre ennyi ember? Ha én lennék Isten, mindenki aki valaha evett húst a Pokolban sinylodne az idők végezetéig. Csak azt remélem, hogy a természet egyszer megbosszulja önmagát, és az állatok atveszik az irányítást a barbár emberek felett. Mint a bibliaban akár az iteletido, leszáll az Isten az emberek közé és igazságot szolgáltat:minden hobbievő, es/vagy kényszeres zabalo a pokolra jut, azok pedig akik húst fogyasztottak az állatok szolgái lesznek: viselhetetlen körülmények között élnek amik az allatok úgy nem döntenek, hogy a taplalekukka teszik őket. Minden becsületes ember pedig, aki nem fordította elvezette az evést és nem fogyasztott húst az edenkertbe kerül az örök boldogságba. Ez lenne az igazi karma, az igazságszolgáltatás.
2022. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szerinted, azt különösen rühellem benne, hogy naponta több étkezésre is szükségünk van. Irigylem az óriáskígyókat, nekik elég hetente egyszer magukba tömniük valamit, azzal sokáig elbíbelődik a szervezetük. Iszonyatosan sok hasznos időt és energiát vesz el a bevásárlás, az ételkészítés, maga az evés és a mosogatás. Az volt a legjobb időszak az életemben, amikor csak reggelente ettem, és utána sosem voltam éhes egész nap. Ma ez már nem megy, akármennyire is szeretném.
2022. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak szerinted. De tőlem fotosztinetizálhatsz ha akarsz..
2022. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!