Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem szívja fel a szervezetem...

Nem szívja fel a szervezetem a folyadékot?

Figyelt kérdés
Keveset iszom. Mepgoráltam napi két liter vizet meginni, de így óránként kell pisilni járnom, vízszínűt pisilek, és oylan mintha egy órácska alatt (talán anyni se kell) átfolyna rajtam, és távozna. Lehetséges hogy tök felesleges a próbálkozásom?
2010. szept. 27. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre sokat iszol akkor gyorsan "áthalad".
2010. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem iszom egyszerre sokat. kis részletekben, mindig egy fél pohárnyit.
2010. szept. 27. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hozzászokik a szervezeted, nem kell ennyit járnod pisilni.
2010. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 orsybaba88 ***** válasza:

napi két liter folyadék teljesen normális, ha meleg van, vagy sokat kiizzadsz, lehet 3 is. Talán azért kell sokat pisilned, mert beindult az anyagcseréd.

nem tudom mi van az emberekkel, de a legtöbb ismerősöm napi fél-egy liter folyadékot iszik. Ez olyan egészségtelen!! Nem jó az anyagcserédnek, a veséidnek, semelyik szervednek sem.

igyál nyugodtan 1,5-2 litert naponta, majd pár napon belül átáll a szervezeted, és nem pisilsz olyan sokat.

2010. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!