Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetek ilyen beteg a mákos...

Lehetek ilyen beteg a mákos tésztától?

Figyelt kérdés
tegnap este megettem kb. 3 tányérral, azóta szédelgek meg elég ramatyul nézek ki. Lehet ettől ez a fáradékonyság?
2010. szept. 26. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
de jóó:)szerinted itt Magyarországon miért akartál be tiltatni a mákot mert az is kábszer!régen a kis babákat mákkal altatták el!:)
2010. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ópiumszármazék de eddig amikor ettem nem voltam tőle ilyen ramatyul.
2010. szept. 26. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd. amiket boltban kapunk csomagolt formában abban már semmi hatóanyag nincs a nagy okos zsidó kormány figyelt erre is h frankón el tüntessék a mákból a ópiátokat.


Sztem más van a dologban.

18/F

2010. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De jóó, hogy egyesek tök hülyék a dolgokhoz, de azért beleugatnak. A mák nem fél nap eltetével hat, és nem okoz szédelgést, álmosságot okoz, nyugtató, fájdalomcsillapító hatású, de azt se nagyon, mert főleg a gubó és a tejnedv tartalmazza a a drogot. Röviden: nem, nem attól vagy rosszul, simán beteg vagy, esetleg étemérgezés még lehet.
2010. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mák gubójában van a kábítószer!
2010. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom mitől volt, de +2 óra alvás segített és akármi volt a bajom, most már jobban vagyok.

A zsidó kormány arra nem figyel, hogy a családoknak nyugodt életük legyen a válság idején, de lehet van benne vmi, politizálni viszont nem szeretnék :D

Bolti, darált mák volt, szóval elképzelhető hogy hozzá volt keverve valami...

2010. szept. 26. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!