Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szedett már vki Mezym Forte...

Szedett már vki Mezym Forte gyomornedv ellátó filmtablettát? Milyen esetben szedhető?

Figyelt kérdés

Láttam róla a reklámot, megnéztem a neten is, de ott csak patikai leírás van. Tapasztalatok érdekelnének.

Olyasmi lehet, mint mikor felír az orvos olyan gyógyszert, mint ami "kimossa" a vérből is a zsírt? vagy ez csak a gyomorra jó? Fogyókúrához is jó lehet?


2010. szept. 26. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Jézusom, dehogy jó fogyókúrához..

Kimossa a vérből a szírt? Te miről beszélsz?

2010. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát ez is olyan, ami csökkenti a puffadást, és segít megemészteni a kaját?
2010. szept. 26. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Google-t ismered?


Amúgy igen, emésztés segítő..

2010. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ismerem. Ha végig olvasnád, látnád, h megírtam, h rákerestem! Olvass, mielőtt írsz!!!
2010. szept. 26. 13:37
 5/6 anonim válasza:
szerintem ne fogyókúrás céllal akard szedni, hisz nem arra való! tapasztalatom szerint elmúlik tőle a teltségérzet, a hányinger, a puffadást is segít megszüntetni. tehát, akkor érdemes bevenni, ha úgy érzed, nem bírsz emészteni, nehéz a gyomrod, fáj a hasad.
2011. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a szer olyanoknak való akik enzimhiányosak.Magyarán nem termel annyi enzimet a szervezetük hogy önmagától le tudja bontani a zsírt,cukrot egyebeket...ezért van hogy megy a hasuk puffadnak,nem szívódik fel bennük a kaja éppenezért le is fogynak.A mezym forte pont ebben segít.Segíti lebontani az ételekben lévő dolgokat és hasznosítani.Magyarán ettől inkább hízol mintsem fogysz.De ilyen terméket csak hasnálmirigy betegek szoktak szedni,csak úgy önmagába nem jó ötlet belezarvarni a hasnyálmirigyed munkájába mert komolykövetkezményekkel is járhat.
2014. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!