Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zsíros kenyér alma szeletekkel...

Zsíros kenyér alma szeletekkel megpakolva szerintetek finom lehet?

Figyelt kérdés
Anyám azt eszi reggelire. Ő azt mondja finom. Ti kipróbálnátok így enni a kenyeret?

2022. máj. 20. 07:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Én is ki próbálom majd vacsorára.
2022. máj. 20. 07:40
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem, de aki szereti egye. Van, aki szereti a sárgaborső főzeléket, de én nem.
2022. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon finom.

Meg nekunk altalanosban adtak vajas kenyeret almaval reggelire, ez a 80-as evekben volt.

Ugy hallottam, h regen, a haboru utan, sokan cukros-zsiros kenyeret ettek. Azt is kiprobaltam, az almas finomabb sztem.

2022. máj. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon undorítóan hangzik.
2022. máj. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 B2man ***** válasza:
100%
Nem rossz! Egy csipet só a zsírra, egy kevés fahéj az almára, isteni reggeli!
2022. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha kipróbálod, majd eldöntöd. Minden embernek más a gusztusa az ételekre. Én úgy szoktam mondani, hogy amit a háziasszony, szakács ki mer adni, a pincér ki meri hozni - azt megeszem. Így is van: mindenevő vagyok, akár a disznó. Legfeljebb máskor nem kérem, de az is lehet, hogy másodszorra, vagy másik szakácstól szívesen megeszem.

Egy valami volt az életemben: Szlovákiában elmentünk egy juhásztanyára, mert zsincsicát (magyarul zsendice) árulnak. Ez erjesztett juhtej. Na, azt az egyet képtelen voltam megenni, viszont olyantól hallottam, aki fogyasztja, hogy neki naponta is lemenne. (Ízlések és pofonok...).

2022. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Gasztrobarbarizmus.
2022. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Finom. Gyerekkoromban gyakran volt uzsonnára.
2022. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Óvodás koromban volt, hogy ez volt a reggeli. Zsíros kenyér és 1 alma. Nem új dolog, és finom is.
2022. júl. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!