Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy csepp tejet a kávéba!...

Egy csepp tejet a kávéba! Miért jó ha teszek bele? Mi történik akkor a kávéval? Így egészségesebb?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Én azért teszek tejet akàvéba,mert gyengébb lesz,ös finomabb.

Hogy egészségesebb -e nem hiszem,hisz az a pici tej meg se kottyan a kàvénak,de sokkal gyengébb lesz.Én ugy iszom hogy félig kàvé félig tej a csészében!

2008. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Az erős kávé marja a gyomrot, a tej pedig jótékony hatással van rá, enyhíti a tüneteket. Halottam egyszer, hogy valaki hypo-t nyelt és vele is tejet itattak.
2008. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 yuda ***** válasza:
100%
Az első válaszadót támogatom: azért teszünk bele,mert egyszerűen úgy finomabb.-egyébként meg mai napig is hallani,hogy napi egy-két kávé nem egészségtelen,sőt bizonyos vérnyomásproblémákra kifejezetten előnyös is.Itt is ,mint minden másnál a mérték a fontos.
2008. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
hát, én meg a második hozzászólót támogatom. mellékes, hogy finomabb (bár, nem elhanyagolható). én, aki gyomorproblémás vagyok, tej nélkül meg sem tudnám inni a kávét, nagyon marná a nyomrom. szóval, ilyen szempontból egészségesebb, kímélőbb.
2008. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Le lettek szavazva azok, akiknek valóban igazuk van. Vajon miért?
2008. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszírót támogatom. A tej semlegesíti a kávé savtartalmát,így kíméli a gyomrot. Persze az íze is finomabb úgy.
2009. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!