Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anyagcseregondokra vmi megoldás?

Anyagcseregondokra vmi megoldás?

Figyelt kérdés

18/F vagyok 184/75 , soha nem vizsgáltattam még ki magam, a veséimmel már lehet kiskorom óta van valami baj mert van, hogy csak úgy filmezés közben rámjön és max. 10 percig bírom visszatartani és nem is iszok előtte semmit, és ez ha elklezdődik kb. 2 órán keresztül tart szal az több mint 10 ürítést jelent...

A gyomrommal és a belemmel is tuti van valami komoly baj napi min. 4 szer megyek wcre és az utóbbi hónapokban egyszer sem volt szilárd székletem pedig normálisan táplálkozok, a gáz az hogy most van melóhelyem és ha belekezdenék vizsgálatokra járni elveszíteném az meg nem akarom...

Bár ez sem mehet így tovább mert naponta kerülök kellemetlen helyzetbe miatta... Ti mit tennétek?


2010. szept. 6. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindenképpen kivizsgáltatnám,minél hamarabb, még ha szabadságot is kellene kivennem..

Az egészséged fontosabb legyen mint a munka!

2010. szept. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemtudok szabit kivenni még 2 hónap kb. és akkor...
2010. szept. 6. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:

egyet értek az elsővel...

egyetlen egy munka sem ér meg annyit, hogy emiatt komoly mértékben lefogyj (a főnököd is észre fogja venni a dolgot)


átlagosan egy 18 éves fiúnak még nincs lakáshitele/két eltartanivaló porontya (bocs, ha Nálad más a helyzet). fiatal vagy, annyi munkahelyed lesz még, hogy meg is utálod...

2010. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

második vagyok.


tudom nagyon idiótán hangzik, de nem dolgoznék olyan helyen, ahol a főnök nem érti meg, hogy az egészségügyi problémák előnyt élveznek az egészséggel szemben.

ha ennyire fontos Neked, akkor mondd, hogy túlórában pótolod, amit vizsgálaton töltesz. Ha jó munkaerő vagy, akkor ezt az "áldozatot" egy értelmes főnöknek meg kell hozni.

2010. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Lehet hogyha most nem mész el kivizsgálásra, később hónapokra kiesel a munkából az jobb lesz?:S

2010. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!