Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kis korom óta, érzékeny a...

Kis korom óta, érzékeny a gyomrom az édességekre (soktól hasmenésem lesz), és gyakrabban fingok mint egy átlagember, miért?

Figyelt kérdés

normális ez...?, szinte minden napra emlékszem hogy nem volt egy olyan mikor ne fingottam volna el magam a suliba


persze most már inkább vissza tartom egész suli idő alatt ,de olyan rossz 16F


2010. szept. 4. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor nem kéne édességet enni,de nagy a valószinűsége hogy ételallergiád van,vagy ételszinezék...mindenképp allergia tesztet kéne csináltatnod.Bár nekem ugyanezek a tüneteim voltak évek óta,elmentem egy gasztroenterológushoz,csináltatott egy kilégzési tesztet és kiderült tejcukor allergiám van.Semmilyen tejterméket nem ehetek,amiben tejpor van,tejsavó,stb.Azota megszüntek a tünetek.Nézesd meg a lisztet is,vérvétel az egész.Mindenképp csináltasd meg ezeket amit írtam,mert később komolyabb bajod is lehet(bélgyulladás)...stb.
2010. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy zavar. Miért nem vizsgáltatod ki magad? Háziorvos ír beutalót gasztroenterológiára. Valamilyen szénhidrát emésztési zavar lehet, vagy táplálékallergia, esetleg candida. (Vagy több ok egyszerre...) Amire még gondolok:nem véletlenül a tejcsokitól, tejporos édességektől leszel rosszul? Van olyan is, hogy tejcukorérzékenység. Ezeket mindet fájdalommentes vizsgálatokkal, fújással nézik.

Próbálj meg Meteospasmylt,és vagy Dipankrint bevenni. (Recept nélküliek.) Kelj fel úgy, hogy reggel elmenj wc-re.

2010. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!