Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az baj ha nagyon ritkán...

Az baj ha nagyon ritkán megyek wc-re? (nagyra) pl egy hete nemvoltam

Figyelt kérdés
Nem fáj a hasam meg semi 14/f
2010. szept. 2. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

a normál székletürítés mennyiség elég tág határok között van meghatározva, de ez átlagban napi 3 és heti 3 alkalom között kell, hogy legyen. Nem tudom, mióta tart nálad eza ritka székletürítés, de érdemes lenne egy orvost megkérdezni erről, a renyhe bélmozgás, vagy az anyagcsere lassúsága lehet tünet, és nem feltétlenül jár hasi fájdalommal.

2010. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Baj! Menj el orvoshoz!
2010. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokszor eszel félkész vackokat, akkor nem furcsa, de mindenképpen baj. Lehet, hogy elég lenne csak az étrendeden változtatni, illetve ha nem iszol eleget, az is okozhat ilyen problémát. Gondolom (önérzetes) tinifiúként nem lennél hajlandó ezzel orvoshoz menni, de legalább valamelyik szülőddel beszéld meg, mert tényleg nem tréfadolog.
2010. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Űdv koszi a válaszokat! Sztem normálisan eszek. Néha van ilyen hoszab idö de általában 2-3 naponta szokot leni ez a hoszab idö ritka.
2010. szept. 2. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretnék neked segíteni , olvasom a problémádat,én már több embernek ajánlottam az Inka nevezetű kávét ,olcsó de jó ,cukor répából ,rozsból árpából ,cikóriából készül tejeskávé jellege van koffein mentes ,és rendbe tartja a beleket gyomrot ,rendszeresen van tőle széklet ,drukkolok hogy sikerüljön,üdv Zsóka
2010. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

baj

én kivizsgálást javasolnék, és a probléma okának megszüntetését, nem tüneti kezelést minden szarral, aztán mire észbekapsz, nagy lesz a baj

2010. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen...baj. de segitene ha ennel sok gyumolcsot...joghurtot..es innal sok vizet
2010. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!