Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől hízhattam 60+ kilót az...

Mitől hízhattam 60+ kilót az elmúlt években?

Figyelt kérdés
18 évesen még 90 kiló voltam, most 5 évvel később 153-at mutat a mérleg. Tudom hogy sokat eszem de miért nem állt le a hízás egy ponton? Miért nem lassul le legalább? 172 cm magas 23 éves fiú vagyok amúgy.

2021. júl. 30. 17:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy tilos, csak ha az étkezés nem egyszerű, kérdezz, szerintem szívesen segít bárki, én is :)

A bélflóra egy helyes étrenddel helyrejön magától, ahogy sok más egészségügyi probléma is.

2021. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. Pedig bizony úgy megy a dolog, ha kevesebbet eszel és többet mozogsz. Én tavaly ezzel a módszerrel két hónap alatt 10 kilót fogytam. Csak utána elhagytam magam és visszahíztam.
2021. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
De hogy egyek kevesebbet, ha akkor meg rámtör egy brutál erős éhség? Nem is tudok koncentrálni annyira ki tud ütni ha nem eszem eleget.
2021. júl. 31. 19:06
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Igyál vizet, várj egy kicsit. Egyél annyit, hogy az éhséged elmúljon, de ne pukkadásig. Több könnyedebb, zöldséges dolgot, ne csak kalóriadús ételeket.

Éhesnek lenni két főétkezés között amúgy normális dolog. Ha van egy rendes étrended, és sportolsz, ahhoz a szervezeted hozzászokik, kiegyensúlyozottabb leszel, nem fognak rád törni éhségrohamok. De ha sokszor és sokat eszel, az egy öngerjesztő folyamat, amivel cukorbetegségbe zabálod magad.

2021. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

#14 jól írja, KELL éhesnek lenni kaja előtt. Ha érzel éhséget már jó úton jársz.

Ha megérzd, hogy ÉHES vagy (nem azt, hogy már nem vagy tele, tudnál megint zabálni) még várj 1 órát!

Kis kitartás, tényleg 1-2 nap!!! és a gyomrod alkalmazkodik a kevesebb kajához, nem fogsz olyan kínzó éhséget érezni.

2021. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Kalóriát kéne számolni, nem éhezni aztán bezabálni mert nem bírod az éhezést. Nem kell éhezni, kiegyensúlyozottan kell enni. A zabálás és éhezés között van középút is.
2021. júl. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
55%

A kalóriaszámolás jó ötlet, de senki nem beszélt itt éhezésről és bezabálásról.


Az nem "éhezés", ha ebédre várva korog az ember gyomra. Az a nem normális, hogy ha valaki folyamatosan a jóllakottság határán van.

2021. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
44%

13.


Akaraterő, senki se mondta, hogy könnyű lesz.

2021. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
17, igen, egyetértek. A kérdezőnek írtam, hogy a diéta nem az, hogy nem ehet semmit, koplalni kell, amit aztán nem bír és bezabál. Nem törne rá "brutális éhség" egy normális étrenddel, moderált kalóriadeficittel.
2021. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Magyarul zabálsz és csodálkozol, hogy hízol... No comment :D


Egyél kevesebbet, sportolj (ne futással kezdj), és lefogysz.

2021. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!