Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet rohadt nagyot...

Mitől lehet rohadt nagyot fingani?

Figyelt kérdés
Babos tanácsokat nem kérek! Jöhet a hangos tipp is, meg az orrfacsaró.
2010. aug. 25. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Párolt zöldségek! Brokkoli, karfiol, felbimbó (ez a halálos kombináció) nekem "bevált" xD
2010. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Én a szójával készült ételektől, vagy szójaitaltól. De akkorát durran és olyan sokáig tart, hogy nem hinnéd el. (pl.szójafasírt)
2010. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A lild-be kapható citromos ízű víztőőő...

Akkorát hogy a sátor is megmozdul...XD

2010. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a reszelt répa+reszelt alma+kis fahéj+kevés méz vált be. Rettentően nagyot lehet tőle fingani, csak kár hogy nem annyira szagosat :S és még egészséges is
2010. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A tojás az mindig beválik :))) Próbáld ki, olyan förtelmes záptojás szagúakat lehet tőle pumázni, hogy csak na!


Csak vigyázz, nehogy a sűrűje is jöjjön :DDD

2010. nov. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A tojástól irtózatos büdös, de sunyi, halk fingok jönnek. Viszont abban a helyiségben, ahova bedurrantasz lehetetlen lesz megmaradni. XD

Nagyon jók még a hüvelyesek, főként a bab. Az is egy förtelem, de nekem már attól hangosabb a durrogtatás, mint a tojástól.


De tudod mi a legjobb? Babfőzelék tojással, és jó fokhagymás fasírttal. Ez legyen az ebéded.


Vacsira meg párolt brokkoli legyen. Ehetsz egy kis sajtot is, lehetőleg t.esco gazdaságos überbóvli vackot, mert az is jókat tud rohadni a bélrendszerben.

Vagy mondjuk rakott karfiol és brokkoli párosítás. (a káposzta is jó :P) Tejföllel és sok sajttal.


Gázálarcot fel, és lehet fingani! :D

2011. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De miért akarsz ennyire fingani?
2011. máj. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mert szeretném művészi szintre vinni ezt az elnyomott dolgott... nagyon mélyen el van nyomva...
2011. máj. 7. 23:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a csirkemájtól tudok rengeteget, nagyokat és elég büdöset fingni. A bab pl rám semmilyen hatással nincs.
2013. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A savanyúkposztás töltöttkáposztától olyan sokat és írózatosan büdöseket lehet fingani, hogy aki egy légtérbe van veled az menten elájul.
2018. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!