Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony vagyok. Vannak...

Nagyon vékony vagyok. Vannak esetleg valami direkt erre a célra kifejlesztett hízlaló tabletták? 15 éves vagyok és lány.

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen módon nem tudsz hízni,akkor az emésztőrendszered nem tudja megfelelően feldolgozni az ételeket.Ez azért is gond,mert így a fontos tápanyagok,vitaminok sem kerülnek be.A legfontosabb egy jó minőségű multivitamin lenne,emeltebb adagban,hogy valami fel is szívódjon belőle.
2010. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás akár hiszed akár nem,a sportolás! Sporttal izmot szedsz fel,és már nem is tűnsz annyira vékonynak. Rendszeres mozgás mellett táplálkozz rendesen,naponta 5x,és meglesz az eredmény.
2010. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
...és azután meg kellene tudni,mi lehet a gond.Lisztérzékenység,enzimhiány,a nyálkahártya-,vagy a bélbolyhok elváltozása...stb.Vérvétel,kivizsgálás,biorezonancia
2010. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16:10 vagyok,természetesen ezt arra írtam,ha mellette egészséges vagy,ha betegség miatt vagy vékony arra csak az orvos tudja a megoldást. Deha nincs semmi bajod akkor marad az,amit írtam.
2010. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a 'Testkontroll' diéta a ducikat fogyasztja, a vékonyakat meg hízlalja. Nem tudom, mennyi ebben az igazság, de próba cseresznye. Nézz utána és próbáld ki, hátha. Amúgy hízlaló tablettáról nem tudok. Illetve vannak fogamzásgátlók, amik hízást okoznak, de engem azok is csak fogyasztottak, úgyhogy passz. :S
2010. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Béres csepp!
2010. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!