Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szorongás evés után 1-2...

Szorongás evés után 1-2 órával okozhat hányást?

Figyelt kérdés
Evés után nem éreztem semmit, teljesen normális volt minden ahogy kell. Majd rá 1-2 órával kb. Szorongás fogott el, csak úgy… majd jött a rosszul lét és vissza jött egy része annak amit ettem.

2021. máj. 3. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Ne légy bulímiás
2021. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, extrémebb esetekben a szorongás is okozhat hányást.
2021. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igen.

Én sokat szorongok,munkahelyi problémák miatt is,meg amúgy is.

De a reggeli utáni fogmosáskor van hogy visszajön a reggeli is.Mert bennem van a stressz a feszültség,hogy menni kell a munkába,ahol problémák vannak.Tehát ez valahol a szorongás miatt van.

2021. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Miért lennék az? 😅
2021. máj. 3. 21:04
 5/26 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az értelmes válaszokat !! Csak fura volt, hogy étkezéskor nem volt semmi bajom, tök jól éreztem . Majd egyszer csak rám jött a szorongás és ezzel együtt a hányás , úgy, hogy két órája ettem kb.
2021. máj. 3. 21:06
 6/26 anonim ***** válasza:
22%
Jó. Te története vagy. Én is voltam bulímiàs. Lelki oka volt.
2021. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok. Ez most fordult elő először? Történt valami ami miatt szorongsz vagy csak egy hirtelen rád törő érzés volt?
2021. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Két- három napja is hánytam , de akkor betudtam a mozgásának. Viszont a hányás után tök rossz szorongás fogott el, mert megijedtem , hogy mitől lehet ez.. (gyomrom már egy ideje szórakozott , de semmi hasmenés , gondolom szorongás miatt volt az is) , aztán ma csak úgy a semmiből jött a szorongás, igazából nem tudom az okát , mindig mikor azt hiszem rájöttem , mégse a szorongás marad… talán már az , hogy hipochonder leszek és ezen szorongok/stresszelek, hogy mi van velem.
2021. máj. 3. 21:14
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel feltétlenl hipochonder, ne stresszelj rajta. Ha még egy-két alkalommal előfordul, akkor először keresd fel a háziorvost, hogy pl. az emésztési problémákat, betegségeket kizárjátok. Utána a szorongás miatt keress fel egy pszichológust. Csak akkor lehet kezelni, ha tudod az okát, mert valami oka mindig van. A pszichológus ezt segít megtalálni, ha te magadban nem tudsz mélyebbre ásni.
2021. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Voltam pszichológusnál, meg házi orvosnál is, ő azt mondta post-Covid :/.


Hát azért mondtam, mert szerintem pont ez miatt szorongok.. :/

2021. máj. 3. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!