Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet hogy én is lisztérzékeny...

Lehet hogy én is lisztérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Édesanyámnál lisztérzékenységet állapítottak meg. Lehet h én is az leszek/vagyok? Nem tipikus tünetei voltak....
2010. aug. 21. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
menny el allergia vizsgálatra, ott vizsgálják ki az ilyeneket nem?
2010. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, a lisztérzékenységet vérvizsgálattal lehet kimutatni.
2010. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem rég olvastam, hogy azok akik allergiások 30%-a továbbörökíti utódjába az allergiára való hajlamot. Így pont ennyi esélyed van, hogy te is az vagy. Ne aggódj ezen figyeld magad és ha úgy érzed nincs rendben valami menj orvoshoz. Nekem a lányom allergiás és tőlem örökölte úgy, hogy én nem tudtam arról, hogy az vagyok, mert nem voltak jellemző tüneteim, aztám mikor a gyereket figyeltem rájöttem, hogy nálam is baj van. Bár orvoshoz még nem jutottam el, de kerülöm azokat a dolgokat, amiket úgy gondolok, hogy nem jók nekem.
2010. aug. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!