Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges?

Lehetséges?

Figyelt kérdés

Két testkalkulátorral is kiszámoltam a testtömeg indexem és mindkettőnél az jött ki, hogy normális! Pedig 13 éves vagyok 145 cm és 48 kg! És a hasamon meg a fenekemen is hájas vagyok. Én ezt nem értem. Szerintem én túlsúlyos vagyok, ezért sem értem miért adta ezt ki. ez volt az egyik:

[link]

ez meg a másik:

[link]

szerintetek ez igaz, vagy csak humbug?


2010. aug. 21. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezért mondják a személyi edzők azt, hogy nem kg-ra kell menni és mérlegelni minden héten, hanem cm-erre kell menni és ha mondjuk diétázol és sportolsz, akkor minden héten megméred, hogy hány cm-errel lett karcsúbb a derekad.
2010. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hát szerintemm a zsír-és az izom nagyjából egyenlő arányban van, de hasra hízós vagyok, szóval ott látszik meg nagyon. De megpróbálok odafigyelni arra mit eszek és mikor. Most olyan diétán vagyok, ami nem éhezős (anya azt mondta, nem szabad erősen fogyóznom mert még növök és ez gátolja fejlődésem vagy mi a szösz :P) de működik, mert eredetileg 51 kg voltam, és 1,5 hónapja csinálom, és 3kg máris lement :D.
2010. aug. 21. 21:23
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!