Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok büfögni?

Miért nem tudok büfögni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehogysem megy, utoljára 4 éves koromban büfögtem, az egész családom akkorákat tud, én meg sehogysem. Se véletlenül, se direkt. Emiatt néha felfújódok, vagy hasonló. Ez nagy probléma? Igazából, ha megpróbálok büfögni, általában rámjön az öklendezés. 15/F
2010. aug. 21. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tudok direkt büfögni.Nem tudom hogy csinálom,de nyelek egyet aztán pár másodperc múlva jön.
2010. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudok, ha ez megnyugtat.:)

Irigylem, hogy a családtagjaim, meg a barátaim tudnak, biztos jó érzés, amikor megkönnyebbülsz a sok levegőtől. Amúgy te hányni tudsz? Mert én azt sem. 10 éve nem hánytam...

2010. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én is így voltam. szerintem nem baj. zabáld tele magad, igyál rá fél liter kólát, biztos, h menni fog
2010. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Barátnőmmel is pont ugyan ez a helyzet, az okát ő se tudja. Olyankor mindig köhögést eröltet, akkor általában össze szokott jönni neki.
2010. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
énis igyvok(14L) de én soha nem böfögtem még..már ittattak vmi szodabikarbónás ásványvizet ,meg kólát,mindensz*rt:/ nem sikerült..SOHA!
2010. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, és nem azért mert nem tudok, hanem mert nem érzem, hogy szükségem lenne rá :) Valószínűleg nem eszem túl magam, és nem iszom szénsavas üdítőket, így nem is jön az inger, hogy böfögnöm kéne, de én ennek inkább örülök :)
2010. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, én sem tudok büfögni, pedig sok szénsavasat iszom. De nem is puffadok.

30/Nő

2010. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az unokatesóm se tud.
2010. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Legalább nem én vagyok az egyetlen, viszont ha sokat eszem, annyira, hogy már mozdulni sem tudok, rá a kólát, de már annyira, hogy majdnem szétdurranok, akkoris csak felvagyok buffadva, büfi sehol sincs..:) Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 21. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!