Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek rá lehet szokni...

Szerintetek rá lehet szokni az energiaitalokra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.


De én csak a finom íze miatt ittam rendszeresen. Volt, hogy napi kettőt is. Aztán a fogaim kezdtek tönkre menni, és leálltam vele.

2010. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem ez személytől függ (de biztos vannak olyanok akik rá tudnak)
2010. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elvileg igen,mivel koffeintartalmú es koztudott,hogy a koffein fuggoseget okoz.de semmi komoly fuggoseg,csak nem tudsz majd nelkule kelni pl.mint más KV nelkul
2010. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Egy időben én is rászoktam, kb. 1 hét fogyasztás után. Egy idő után kezdtem tőle berekedni, megváltozott a hangom. Leálltam vele. Először nehéz volt megállni, de 6-7 nap után már nem hiányzott annyira, és a hangom is rendbe jött. Biztos kevernek bele függőséget okozó anyagokat pluszban. Mekkora biznisz ez az utóbbi időben!
2010. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szenvedelybetegsegig mehetsz
2010. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet rászokni. Én van hogy napi 3-mat megiszok, de van hogy semmit, és nem szokott hiányozni.


Szeretem az ízét, és ha fáradt vagyok, de nem aludhatok, pl ha muszáj menni valahova de épp hulla fáradt vagoyk, akkkor benyomok egyet :)

Ha viszont van időm aluszkálni, akkor meg nem iszom ilyesmiket.


Pl van ez a Jana ásványvíz. Ez legalább ugyanannyira ízlik, mint az energia italok :)

2010. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!