Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez hány kalória? és szénhidrát...

Ez hány kalória? és szénhidrát? (segítség)

Figyelt kérdés
ma nagyon bezabáltam sajna :// ittam egy kis csokis shake-et a mekiben utána ettem 2 szem szőlőt majd egy a nagymamám által készített nem tudom mit( ami max 30 dkg-t nyomot és zsömle és petrezsejem van benne meg tojás) ettem 2 palacsintát(kis méretű, egyik kakaós, másik lekváros)ez nagyon vészes? mert én úgy érzem, hogy olyan sokat ettem, hogy megint hízni fogok :(
2010. aug. 9. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:
kérlek titeket, hogy válaszoljatok. nagyon szépen kérlek titeket
2010. aug. 9. 23:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, szerintem anorexiás vagy.
2010. aug. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hat ez nem tul jo,de akkor lenne baj ha minden nap igy menne. nem kell parazni,mindenkinek van olyan napja amikor osszekajal minden baromsagot.ha egyebkent kiegyensulyozottan eszel es mozogsz is eleget,nem kell aggodni.edessegbol alkalmankent.
2010. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindennap biciklizem és keveset eszem. csak mostanában nem jött össze a biciklizés. amúgy nem hiszem, hogy anorexiás lennék, mert dagadt disznó vagyok. és köszönöm a válaszokat
2010. aug. 10. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
hány kg hány cm és hány éves vagy?
2010. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy és hány cm? és hány éves?
2010. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez miért olyan fontos?? am ez hány kalória? mert még mindig nem tudom :/ :(
2010. aug. 10. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!