Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni sehogy sem,...

Nem tudok hízni sehogy sem, hány kilónak kéne lennem?

Figyelt kérdés

177centi és 55 kiló vagyok, már 6 éve tartom a súlyom, csak magasabb lettem mindig.Mindenhol megjegyzik, hogy milyen vékony vagyok.Nem szeretek enni, de ha sokat eszem akkor sem látszik meg rajtam.Mit gondoltok hogyan hízzak?Hány kilónak kéne lennem?

Esetleg van itt valaki aki sovány volt és sikerült gyarapodnia?

20 éves fiú vagyok.


2010. aug. 8. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is olyan magas vagyok mint te és alig 3-4 kilóval nehezebb de még így is sovány.

Egyenlőre nem sikerült híznom.:(

2010. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem próbáljatok valami sport vagy gyúrás által izmosodni és ezáltal fogtok hízni persze nem zsírban
2010. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
párom 180 cm ès egészen 26-27 éves koráig 57 kg volt, nem tudott hízni. aztán elkezdett hízni és most 73-75 kg mar jóideje. most meg a nagy pocakjára panaszkodik:)) de amúgy az edzés biztosan segítene.
2010. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 175cm és 55 kg vagyok nem vagy egyedül barátom:)
2010. aug. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

08:01

Te miért vagy ilyen sovány?:D

Bár szerintem ez még nem számít nagyon soványnak, nekem nem látszanak a csontjaim sehol.

2010. aug. 9. 14:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom pedig sokat eszek,de elég sokat mozgok,meg sportolok is.Szerintem az a baj,hogy későn érő vagyok még tavaly nőttem 2 centit pedig 21 éves vagyok.Na meg persze a genetika.Nekem sem látszanak a csontjaim,de azért szeretnék nehezebb lenni.
2010. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is későn érő vagyok, szeptemberben 175 voltam, most 177, szerintem még 25éves koromig növök:D

De jó lenne egy 15-20kilót felszednem, izomban mert vékony vagyok, nem tetszik a csajoknak.

2010. aug. 9. 17:17
 8/9 Osynho válasza:
Ennnyit siránkozni... :) Többet kell enni és kész. Nem olyan nehéz dolog..
2010. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5 hónapot edztünk haverokkal háznál haveroméknál a garázsba összehordtunk mindenféle sulyzót,fel is szedtem ez idő alatt 4 kilót,de rengeteget ettem ez idő alatt rizst,hust,tésztát,tejterméket amibe sok a fehérje,a tejesitményem nőtt is az 5-ödik hónap végére 54kg-t 3x nyomtam fekve,65kg-vel meg guggoltam.De elkezdték felujitani a garázst és abba kellet hagyni am tavasszal 57kg voltam.De edzés hiányában már nem ettem annyit és most 55-56 vagyok.De ugy tervezem ősztől edzőterembe fogok járni,de már nem bizom a véletlenre veszek valami jó táplálék kiegészitőt.

Ha esetleg te is elkezdesz edzeni azt ajánlom te is vegyél

mert csak kajáról nehéz és sok idő izmot növeszteni tapasztalatból tudom.

[link] Egy kis segitség :)

2010. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!