Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 éves 175 cm 49 kg vagyok....

16 éves 175 cm 49 kg vagyok. Hogy tudnék hizni, és mennyi lenne az ideális súlyom?

Figyelt kérdés
55 kg voltam csak lefogytam sok stressztől, étvágyam is elment. Segitsetek, mert a szüleim és barátaim már orvoshoz akarnak vinni, de én nem szeretnék oda menni.
2010. aug. 8. 14:51
 1/9 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odairni, hogy lány vagyok :)
2010. aug. 8. 14:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt a helyzet csak én 45re fogytam le 55-ről. Nekem egy fél évig tartott mire visszahíztam. Folyamatosan többet ettem és így tágítottam a gyomrom. Főleg édességeket, de persze mást is ettem mellé mert azért így nem lenne vmi egészséges. :)
2010. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ideális súlyod kb 65 kg lenne. Iszonyatosan vékony lehetsz:( Már engem is piszkálnak, pedig én 160 cm-hez vagyok 45 kg.

Persze tudom, hogy nem tehetsz róla, és ha ilyen az alkatod, akkor nehéz hízni. De próbálj meg kicsit többet enni:)

2010. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elmentem kondi terembe. Sokat edzettem, rendszeresen, ezért mindig nagyon megéheztem. Az ilyen munka után a szervezet igényli a sok tápanyagot, szóval az étvágyad is megjön. Ha figyelsz a napi fehérje bevitelre, akkor simán felhízol és még izmod is lesz. Ezután megszokod a nagyobb mennyiségű kaját is.
2010. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz és irass fel vele IBD modulen táplálékkiegészítőt.Ez az egyik legjobb,a bélbetegek is ezt kapják,mert ugye ök a gyulladás-hasmenés,stb miatt fogynak.

[link]

2010. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) megprobálom megfogadni :)
2010. aug. 8. 21:55
 7/9 anonim ***** válasza:

hallod... én 178 cm vagyok, és 62 kg. naggggyon szeretnék fogyni két kilót. hogy a fenébe tudtál te annyit idegeskedni, hogy 49re lemenj??:D na mondjuk az már eléggé nem egészséges...


régebben, talán úgy két-három éve, én 174cm körül voltam, és 45 kg. hogy mitől híztam? a semmitől. ugyanúgy ettem, majd elkezdtem sűrűbben sportolni. mivel több energiát is felhasznált a szervezetem a sok sportoláshoz, több ételre is szükségem volt. na meg, mondjuk a hízásban közrejátszott az is, hogy este 10 után volt a vacsim. :) nemtudom, mennyire lett ez érthető, de szerintem ha szimplán egyre többet eszel, tágulni fog a gyomrod, és hipphopp visszafogsz hízni.

2010. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az éjszakai kajálás nem egészséges.Attol h kitágul a gyomra nem fog jobban hizni,a hízás a felszívódás eredménye,a belek dolga nem a gyomoré.Ha nekiáll telizabálni magát lefekvés elött,max refluxa lesz(a gyomorszáj nem zár majd rendesen).

A sport viszont jó ötlet,a streszt is levezeti.De ha máshogy nem megy,kérj valami gyenge nyugtatót,vagy csinálj olyan teát aminek nyugtató hatása van.

2010. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ugy sikerült lefogynom, hogy szüleim elváltak, majd annyumal elköltöztem, és kb ugy laktunk h nem volt semennyi pénzünk, majd anyu elköltözött, igy visszakerültem apuhoz. Közben a barátom megcsalt többször, többször sértegetett, volt h megütött, de utánna mindig visszakönyörögte magát. Közben a költözések meg egyéb miatt amegbuktam a suliba, és rámszálltak a tanárok is.. Nekem elég volt ennyi a fogyáshoz..


Az újabb válaszokat is köszönöm :)

2010. aug. 9. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!