Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van-e hátránya a napi 2-3...

Van-e hátránya a napi 2-3 tonhalkonzervnek (esetenként az egyik konzervet tőkehaljmájjal helyettesítem)?

Figyelt kérdés

Itt most elsősorban arra gondolok, h ez már szinte az egyoldalú táplálkozást súrolja. Napi rendszerességgel megkajolok 2-3 tonhalkonzervet (2-t, ha reggelire megeszek 5 db főtt tojást). Ezen kívül vízben párolt csirkemellett eszek, de ez heti max 1, nem vmi számottevő mennyég. Plussz multivitamin pezsgőtablettát iszok napi egyet.

Szóval 1 napi ételadagom sokszor annyi h:


Reggeli: 5 tojás + 1 multivitamin pezsgőtabletta

Dél: tőkehalmáj + házi barnakenyér

Este: tonhalkonzerv (nem paradicsomos, sima növényi oldajos) + házi barnakenyér


Ha mégis megéheznék később, zabpelyhezt eszek magában.


Nem érzem magam semmivel gyengébbnek illetve éhesebbnek, mint amíg az emberek által 'megszokott' étrenden voltam.


Előre is köszönöm a véleményeket.


2010. aug. 8. 13:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A köszvény a gyógyíthatatlan,ami emésztőrendszeri betegség,mint a diabetes,nem gyógyítható,csak kezelhető,és izületi fájdalmakat okoz.
2012. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Köszi a felvilágosítást! Télleg rosszul értelmeztem!:) Már kezdtem megijedni,hogy örökké hát-vállfájós maradok!:D
2012. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A köszvénynél nem ám a háta meg a dereka fáj az embernek,hanem a nagylábujj izülete,de úgy,hogy nem tud lábra állni,meg dolgozni, és wc-re is sirva kúszik térden.
2012. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az komoly.:( Nekem a középső lábújjam szokott fájni,meg ellilulni. Télen mindig azt hittem,hogy elfagyott,na de a jobb időkben sem maradt el ez a dolog.:( Úgyhogy nem tudom mi lehet ez!?
2012. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ajánlanék egy éhgyomri vérvételt cukorra.
2012. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!