Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az anorexia kezdőjele?

Mi az anorexia kezdőjele?

Figyelt kérdés
hányok magamtól. naponta sportolok. alig bírok enni, mert folyton csak a szénhidrát és a kalória jár az eszemben és folyton mérem a súlyomat. remélem ez nem az anorexia kezdete, mert nagyon nem szeretnék anorexiás lenni.
2010. aug. 5. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
de, ez sajnos az, úgyhogy szedd össze magad, mert így ennek nem lesz jó vége. Egyél reggel délben este, ha fogyni akarsz akkor hús helyett halat, fehér kenyér helyett barnát és mellette sportolj (de ne napi több órát, max 2-t), ha van rajtad felesleg, az ettől garantáltan le fog menni, étkezések között meg gyümölcs (vagy akár reggeli/vacsora helyett). Vigyázz magadra.
2010. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a kezdete, hanem nyakig benn vagy.
2010. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Hát anyám én jól megetetnélek töltött káposztával:) utána kapnál somlóit is.Tedd csak tönkre magad..későbbiekben nagyon sok eü problémád lehet majd..most leszarod de majd ha elérsz abba a korba, hogy babát szeretnél..majd leshetsz szét, hogy addigra már peteérésed se lesz..persze ha csaj vagy egyáltalán.
2010. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csaj vagyok. és tisztában vagyok avval, hogy milyen veszélyes ezért se szeretnék belecsöppenni. most belekezdtem egy paradicsom diétába 5x 10 dkg kaja, de már ez se esik jól :/ bár tegnap simán megettem 2 flódnit de attól meg bűntudatom volt
2010. aug. 5. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
ha tisztába vagy a következményeivel és mégis ezt csinálod amit, akkor neked orvosi segítségre van szükséged!! Nem akarsz belecsöppenni? Már nyakig benne vagy.Sajnálom..én részben értelek,,mert mit látsz a médiában nap mint nap..csontsovány cekebeket,modelleket...a fiam kilenc éves, és az idei évben derült ki, hogy egy lány osztálytársa hánytatja magát..mert a tévében azt mondták akkor vékony lesz:((( Próbáld meg agyban átprogramozni kicsit magad!!
2010. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészségedre a flódnit, fenébe az 5x10 dekás paradicsomdiétával. Egyél normálisan, és legyél boldog! Holnap irány a cukrászda az előző válaszoló által beígért somlóiért!
2010. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
uhh szerencsétlen kislány :SS szörnyűű hová fajul ez a világ. amúgy vicces amit az utolsó hozzászóló írt, mert pont voltunk ma egy cukrászdában bár nem ettem semmi nagy dolgot
2010. aug. 6. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!