Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ígyis sikerülhet tartanom a...

Ígyis sikerülhet tartanom a súlyom?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok tavagy nyár óta egészséges életmóddal fogytam 5 kilót. Ezt az életmódot szeretném folytatni továbbra is és tartani a súlyom. Nos sportolok rendszeresen, nem eszek este 7-8 után, mindig reggelizek, ebédelek, 6 körül vacsorázom. Csak ásványvizet vagy forró teát iszok, nem szoktam nassolni, eszek mindig gyümölcsöt zöldséget, és átpártoltam a teljes kiőrlésű kajákhoz. Két dolog van ami viszonylag egészségtelen és nem hagytam el: a sült szalonna és a fagyi. Fagyiból nyáron azért nem eszem sokat, mondjuk hetente három gombócot. De szalonnát szinte minden nap eszek. Ígyis sikerülhet tartani a súlyom? Egyébként számolom a kalóriákat napi 1800 kalóriás étrendet próbálok betartani. Illetve vannak napok amikor nagon ritkán amikor megengedek magamnak mondjuk egy pohár kólát, vagy egy kis popkornt. De ilyen ritkán van. Nagyon ritkán.
2010. aug. 5. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy sikerül tartanod a súlyod,ha mozogsz rendszeresen. Egy kis fagyi meg nem bűn:) Nos a szalonna...hát néha oké,de minden nap ne egyél,mert rettentően egészségtelen minden nap,mert csupa zsír,és a koleszterined is magas lehet tőle!! Kevesebbet egyél belőle,mert minden nap tényleg nem jó! Milyen szalonnát eszel amúgy? És mennyit?
2010. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ilyen csomagoltat. Nem a húsboltban kaphatót, hanem ami a Lidl-ben van. Mennyiségre így nemtudom, de egyébként úgy tervezem hogy nyár végén megpróbálok átszokni a vegetáriánus életmódra
2010. aug. 5. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért túlzásba vinni sem kell az egészséges életmódot:) Mindenből kell egy kicsi a szervezetnek,húsból is,ha meg szereted is akkor felesleges megvonni magadtól. Ha abból a vékonyra szeleteltből szoktál enni az nem annyira zsíros talán,de az sem jó minden nap,inkább próbálj változatosabban étkezni. Egyél inkább halat,csirkemellett ilyesmit szalonna helyett.
2010. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csirkemellett is meg halat, szóját, stb-t szoktam enni csak azért írtam a szalonnát mert ez az egyetlen egészségtelen kaja amiről nem tudok leszoki:S
2010. aug. 5. 16:33
 5/5 A kérdező kommentje:
leszoki helyett leszokni xD
2010. aug. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!