Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék rövid idő alatt...

Hogyan tudnék rövid idő alatt kb.15 kilót hízni?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok, 188 cmemhez most lefogytam 67kg-ról 62-re, többször elájultam és nem érzem jól magam, továbbá eléggé vékonynak is tartom magam, szóval szeretnék hízni, viszont semmi mozgást nem szeretnék végezni csak táplálkozásra gondolok.
2010. aug. 5. 04:45
 1/4 anonim ***** válasza:

tömd magad. ne annyit egyél, amennyi elég, hanem annyit, amennyi túl sok.

sok zsíroskenyér, csoki, chips, cukros üdítők, és minden ami hízlal.

persze ha alapból olyan típus vagy, aki akármennyit eszik, nem tud hízni, akkor nincs értelme.

2010. aug. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyél éjszakára nehéz kaját az leülepszik és csak a zsír szívódik fel.

amúgy azt ajánlom inkább izmot szedj ne hájat fel 1 titka van egyél sokat és mozogj mellé sokat persze az se mind1 mit eszel főleg szénhidrát rizs kenyér hús ilyenek. így igaz kis hájat is szedsz fel de mellé izomtömeget is növelsz. Jah és a sport ne kicsi egyszerű mozdulatokból legyen mert az fogyaszt (szálkásít) hanem olyan amihez egyszerre nagyobb erő kell.

2010. aug. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Babatápszer, tejpor is hízlal elég rendesen.
2010. aug. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez a gondom:S
2010. aug. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!