Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek nagyon vékony vagyok?

Szerintetek nagyon vékony vagyok?

Figyelt kérdés
20 éves, 169 cm, 44 kg-os lány vagyok, sokan mondják, hogy vékony vagyok, de sajnos sehogy nem tudok hízni.alkatilag vagyok ilyen, mert apám is elég vékony, tőle örököltem. enni nem túl sokat eszek,csak ha rám jön, akkor viszont elég rendesen és sokat, de sokszor nem is kívánok semmit enni.édességet majdnem mindennap eszek, meg este 6 óra után is, sokszor éjjel is, de nem tul sokat. hogyan tudnék meghízni? vagy balami vitamint kéne szednem? már nagyon zavar hogy mindenki mondja, "hízzál már egy kicsit". legalább 8-10 kg-t szeretnék hízni, de nem tudom mit és miböl mennyit egyek, meg sokszor nehezemre is esik enni,és hányingerem lesz töle, ha magamba erőltetem. anorexiás biztos hogy nem vagyok, és amugy szeretem magam,nem tartom magam csunyának,csak ez zavar nagyon hogy vékony vagyok:(
2010. aug. 2. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
sportolj és több szénhidrátot egyél, pl rizs, krumpli stb. ha vékony alkat vagy akkor max csak a sport segíthet, de mellé enni is kell jóminőségű fehérjét és szénhidrátot is.
2010. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem az első dolog az legyen, hogy elmész a háziorvosodhoz. Ő szakember, sokat fog tudni segíteni.

Először is, akármilyen furcsán hangzik, sporttal hízni is lehet. Hiszen egy rendszert visz az életedbe, több energiát emészt fel, amit aztán pótolni kell. Izmosít is, ami nagyon jó. E téren a legmegfelelőbb számodra az úszás. Az étvágyad is megjön tőle. Patikában érdeklődhetsz milyen gyógynövényes tea lenne a legmegfelelőbb. Vitaminként így elsősorban a B vitamint emelném ki.

Napi 5x étkezz, és egyél sok-sok fehérjét-->tejtermékek, húsok

Naponta 2x egyél meleg ételt. Nassot nem muszáj elhagyni. Te nyugodt szívvel eheted:)Remélem segítettem, sok sikert kívánok.


(még egy fontos dolog: cigit, kávét kerüld!)

2010. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát igen nem vagy kövér:D

esetleg tömegnövelő?

2010. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges vagy,akkor semmi gond,ilyen az alkatod és ne akarj mások kedvéért hízni,mert teljesen felesleges!Ha magadra szedsz néhány kilót,egyből azzal fognak jönni,hogy meghíztál,le kéne fogyni.Tapasztalatból mondom.Ha meghízol,valószínűleg nem fogod már olyan fittnek és légiesnek érezni magad.Tapasztalatból mondom.
2010. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, hát megpróbálok mindent megtenni hogy hízzak, ha nem más akkor csak a magam kedvéért:)

Tömegnövelő lehet nem rossz ötlet, majd utánajárok;)

2010. aug. 2. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha zsírt akarsz felszedni, akkor egyszerű szénhidrátokat egyél, és ne "használd el", tehát mozgás helyett ülj a tv elé. :) Ez sok energiát ad, és ha az izmaidban nincs hiány, beleteszi zsírba. :)

Ilyen: Normál rizs, cukor, finomliszt, meg minden, aminek magas a glikémiás indexe. A tömegnövelőben is kb. ez van.

2010. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!