Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék néhány kilót?

Hogyan hízhatnék néhány kilót?

Figyelt kérdés
48 éves, 49 kg-s özvegy nő vagyok. Világ életemben sovány voltam, mert ezt örököltem az apai ágamról. Az emésztésemmel is vannak problémák, ugyanis laktózérzékeny vagyok, így nagyon kevés dolgot ehetek meg, és idegesség hatására általában az is kijön. A férjem áprilisi halála után még tovább fogytam és azóta egyáltalán nem tudtam visszaszedni semennyit. Nagyon szeretnék végre hízni néhány kilót a szeptemberi tanévkezdéshez. Jó lenne tudni, hogy már nem vagyok annyira sovány. Talán ez az idegeimre is jótékonyan hatna
2010. júl. 21. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
hány centi vagy hozzá? lehet,hogy nem vagy olyan sovány,mint amilyennek látod magad. nekem is van több barátnőm,akik annyit esznek,amennyit akarnak,és nem híznak,és folyton azt hajtogatják,hogy hízni akarnak,mert gusztustalanul soványak (és komolyan is gondolják), holott egyáltalán nem így van, csak szimplán vékonyak
2010. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!